Náramek Labradorit faz. 6mm - dámský

- dámská velikost 17,5 cm 

- pokud chcete na náramku změnu stačí to napsat do poznámky

Skladem (2 ks)
Kód: 6303
400 Kč
Kategorie: Dámské náramky


Dámy, představujeme vám magický dámský náramek Labradorit, který je více než jen doplňkem. Tento náramek je cestou k vaší vnitřní síle, harmonii a klidu.
Labradorit je stále oblíbenější díky svým léčivým vlastnostem a unikátnímu vzhledu. Tento kámen štěstí nejen že podporuje rozvoj intuice a meditace, ale také stimuluje vaše čakry a vynáší na povrch skrytá poselství a vzpomínky. Máte pocit, že jste ztratili víru v sebe sama? Labradorit vás posílí a umožní vám překonat jakýkoli strach a nejistotu. Navíc, pokud jste znamení rak, kozoroh, ryby, vodnář, nebo střelec, tento náramek je pro vás jako stvořený!
Představte si, jak se vám náramek dokonale hodí k vašemu outfitu a přidává mu špetku elegance a tajemství. Představte si, jak se díky němu cítíte sebejistěji a klidněji. Představte si, jak na vás všichni obdivující pohledy obdivují tento náramek a vy se cítíte jako královna. To vše vám může přinést náš dámský náramek Labradorit.
Nečekejte na nic a objednejte si tento jedinečný dámský náramek Labradorit ještě dnes! Přidejte do své šperkovnice kousek, který s sebou nese nejen krásu, ale i pozitivní energii a harmonii. S tímto náramkem můžete zvládnout cokoli, co přijde. Buďte sebevědomější, harmoničtější a šťastnější s naším náramkem Labradorit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: