Přívěšek Larimar - stříbrný

- minerální kámen larimar

- stříbrný komponent Ag925

- velikost minerálu - 1,5 x 1 cm 

Tento přívěšek s minerálním kamenem larimar je určitě krásný kousek. Velikost minerálu 1,5 x 1 cm je ideální pro výrazný, ale stále elegantní vzhled. Larimar je skvělý kámen pro klid a harmonii, takže tento přívěšek může být skvělým doplňkem pro každodenní nošení.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 6792
390 Kč
Kategorie: NOVINKY
Položka byla vyprodána…

Meditace, vnitřní moudrost, energie

Patří mezi nejvzácnější polodrahokamy na celém světě, jelikož je na světě pouze jedno naleziště v Karibiku tohoto kamene.  Larimar je kámen božské ženskosti a říká se mu také

 ,, kámen delfínů,, nebo perla Karibiku.  Je to kámen meditace, vnitřního míru, vnáší světlo do duše a tím jí umožnuje léčit jak ve fyzické tak i emocionální, mentální a duchovní rovině. Pomáhá nám získat nadhled nad věcmi, odstup od problémů, kterým nám pomůže nabídnout ta nejlepší řešení.

Je uznávaný léčiteli jako velmi účinný a silný kámen. Larimar je výborným pomocníkem pro lidi, kteří jsou ve stresu. Stimuluje čakry srdce, třetího oka a korunní čakru. Usnadňuje lidem nalézt v sobě vnitřní moudrost. Jeho energie představuje jasnost, energii hojení a energii lásky. Pomáhá nám odbourávat zábrany a zklidňuje emoce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: