O nás

Celý můj a vlastně dnes už i Váš příběh jménem SPIRIT BEADS začal před necelými 8 lety na indonéském ostrově Bali, který je z mnoha důvodů považován, za mystické místo, za ostrov Bohů. Jednoho dne jsme se zde díky svému tehdejšímu přiteli, dnes již manželovi, ocitla a „stalo se to“. Vystudovaná inženýrka ekonomie, která pracovala 9 let pro velkou korporátní firmu, stála na křižovatce. Pokračovat v nalajnované cestě a přijmout jistoty, které nabízí stála práce a stálý plat, nebo zkusit být sama sebou, ale vstoupit do nejistoty. Proti sobě stál rozum a touha, takové to vnitřní našeptávání, prostě nelehké rozhodnutí. Děkuji za to, že jsem to zkusila a SPIRIT BEADS jsou dnes nedílnou součástí mého života.
Jmenuji se Jarmila Vančurová, je mi 37 let a své práci, která je pro mne zábavou se i díky Vám mohu věnovat každý den.
SB_JARMILA
SB_RENATA
Po necelém roce fungování SPIRIT BEADS mi život přivedl do cesty Renatu, která se stala nedílnou součástí firmy. Renata je nyní vedoucí výroby a moje pravá ruka.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení