Náramek červený korál & pozlacené korálky

dámská velikost 17,5 cm 

minerál velikost 4mm 

pozlecené korálky Ag925

náramek je na gumičce

pokud chcete úpravu stačí to napsat do poznamky 

Skladem (2 ks)
Kód: 6327
400 Kč
Kategorie: Dámské náramky


Představte si náramek, který je více než jen stylový doplněk. Náš "Červený korál" je ztělesněním síly, přátelství a intuice, který vás okouzlí svým elegantním vzhledem a hlubokým významem. Tento náramek je vyroben z 4mm korálkových kuliček a pozlacených korálků Ag925, což vytváří skvělou kombinaci elegance a síly.
Už jste chtěli zlepšit svůj vztah s přírodou? Cítit se více spojeni se svým vnitřním já? Nebo hledáte něco, co vám pomůže dosáhnout svých cílů a zároveň vás chrání před stresy každodenního života? Náš "Červený korál" náramek je tady přesně pro tuto potřebu.
Korál je přirozeně spojen s klidem, intuicí a přátelstvím, což z něj činí ideální materiál pro tento náramek. Vyzařuje silnou energii, která vás naplní klidem a pomůže zvýšit vaši intuici. Na gumičce je navíc velmi snadné jej nasadit a sundat, a je možné jej přizpůsobit tak, aby vám dokonale padl.
Nedovolte, aby vás život přehnal. Osvoboďte svůj vnitřní klid a zvýšte svou intuici s naším náramkem. Vyberte si "Červený korál" dnes a začněte cestovat po cestě sebeuvědomění a klidu. Pokud potřebujete jakoukoliv úpravu, stačí to napsat do poznámky. Vaše klidnější a intuitivnější já je jen kliknutí daleko.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: