Mala náhrdelník - Bílý korál & křišťál fazetovaný, přívěšek z mušlí

 

Korál

Přátelství + Intuice + Klid

rakštírryby

 Vlastnosti:

dokáže člověka spojit s přírodou, dokáže snížit emoce a přinést vnitřní klid, pomáhá člověku pochopit sama sebe a smířit se s vlastním, vnitřním já, zvyšuje intuici a představivost, dodává člověku sílu dosáhnout cílů, které si v minulosti stanovil, chrání před pocity deprese a úzkosti, korál podporuje také přátelství, platonickou lásku a mezilidské vztahy v rámci společnosti, chrání a odstraňuje vliv stresu.

posiluje pohybový systém člověka a to zejména kosti, ze svalů dokáže odstranit nečistoty, zvyšuje sílu cév a srdce, čímž stabilizuje celý oběhový system, účinný je i při regeneraci tkání a proto zkracuje hojení ran, pomáhá s poruchami trávicího traktu, pomáhá s onemocněními úst, jícnu, žaludku i střev., zmírňuje také příznaky onemocnění ledvin a močového měchýře

Čištění a nabíjení

Korál třeba pravidelně čistit a nabíjet na to, aby si zachoval všechny své pozitivní vlastnosti. Jelikož korál pochází z oceánu, jeho čištění by mělo probíhat ve slané vodě. Stačí ho na několik minut vložit do misky se slanou vodou. Slaná voda se dá vyrobit smícháním vody z kohoutku a mořské soli.

Skladem (1 ks)
Kód: 5043
1 190 Kč
Kategorie: Mala náhrdelníky

Mala náhrdelníky

 

Mála, nebo jinak řečeno japa není pouze jen hezký doplněk.
Mala je tradiční pomůcka k počítání manter při meditacích nebo modlitbách.
Tyto mantry mohou být říkány pro různé účely, ale se společným cílem dosáhnout osvícení.
Podobá se křesťanským růžencům, ale je používána zejména v buddhismu a hinduismu.
Malu se také doporučuje používat na hodinách jógy.
Doporučuje se svou malu položit na roh podložky a používat jí během cvičení jako bod na soustředění a rovnováhu.
Malu také nabijete i energií během Vašeho cvičení.

Pokud zrovna meditace ani jóga není pro Vás zrovna to pravé, můžete používat svůj mala náhrdelník jako odraz toho po čem právě toužíte. Jelikož naše mala náhrdelníky jsou buď celé nebo částečně vytvořené z minerálních kamenů, pomohou Vám vašich pocitů, myšlenek nebo přání dosáhnout.

 

Malu používají jogíni a hledači duchovna už po tisíce let, aby pomohli udržet svou mysl soustředěnou, klidnou během meditace.

První Mala náhrdelník byl vytvořen v Indii před 3000 lety (s kořeny v hinduismu a buddhismu) a byl používán pro speciální styl meditace nazvaný Japa, což znamená "recitovat". Termín "mala" je sanskrtské slovo pro "meditační věnec".

 

ČÁSTI MALY

Střapeček – má mnoha významů. Jeden z nich je, že se říká, že z náramku nebo Mala náhrdelníku odvádí negativní energii. Jiný je že s námi rezonuje je to jako struny, které spojují nás s božským a naopak - jednota. V některých náboženstvích se sřapec označuje jako lotosový květ, který představuje osvícení. Nebo jako tisíc okvětních listků Saharsrara. Poslední význam, který jsem našla byl, že symbolizuje naši pránu a vědomí.

Uzlíky – naše mala náhrdelníky mají mezi každým kamenem nebo semínkem uzlík. Samozřejmě velkou výhodou je, že pokud se Vám náhrdelník roztrhne – neztratíte ani semínka ani minerály. Další význam je lepší prostor k meditaci.

Guru bead – skoro všechny Mala náhrdelníky mají jeden větší extra navíc korálek, který signalizuje konec 108 korálků a tedy meditace. Věří se že tento korálek, který je v Mala náhrdelníku navíc je spojení mezi studentem a jeho guru. Pokud dokončíte meditaci 108 manter a chcete víc nedoporučuje se tento Guru korálek přeskočit, ale naopak začít mantry pozpátku Mala náhrdelníku.

 

108 korálků

Srdeční čakra
Čakry jsou křižovatky energetických linek v těle a říká se, že jich v těle máme celkem 108.

Čas
Někteří říkají, že existuje 108 pocitů, 36 souvisejících s minulostí, 36 souvisejících se současností a 36 souvisejících s budoucností

Jména bohyní
Existuje údajně 108 indických jmen bohyně.

Slunce a země
Průměr Slunce je 108 násobek průměru Země. Vzdálenost od Slunce k Zemi je 108 násobkem průměru Slunce.

5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JW Avatar autora | 8.8.2023
Úžasný kousek!
5
LT Avatar autora | 12.7.2023
Náhrdelník je krásny som veľmi spokojná.Ďakujem ❤️
5
HS Avatar autora | 22.4.2023
Krásna praca a sila ! Odkedy prišiel ani ho nedám dole z krku. Moc ďakujem.
5
BK Avatar autora | 20.4.2023
Atypický, elegantní, zajímavý, vkusně propracovaný, pro duševní zdraví užitečný. Navíc výborný přístup. Doporučuji.
5
JS Avatar autora | 20.4.2023
Veľmi kvalitný a krásny náhrdelník