Párové náramky Labradorit pánský & dámský

- párové náramky 

- pánská velikost 20,5 cm
- dámská velikost 17,5 cm
- pokud chcete na náramku změnu stačí to napsat do poznámky

Skladem (3 ks)
Kód: 6306
700 Kč


Hledáte dokonalý dárek pro svého partnera, který reprezentuje váš jedinečný vztah a zároveň přináší pozitivní energii? Co takhle pár náramků z labradoritu? Tyto náramky jsou nejen stylové a elegantní, ale i plné pozitivní energie a harmonie.
Naše náramky jsou vyrobené z labradoritu, kamení štěstí a intuice. Labradorit je známý svou schopností odrážet nežádoucí energie a podporovat rozvoj intuice a meditace. Tento kámen stimuluje čakry a přináší na povrch skryté vzpomínky a poselství. Ať už jste zrozeni pod znamením raka, kozoroha, ryb, vodnáře nebo střelce, tato nádherná kamenina vám poskytne to, co potřebujete.
Představte si, jak tento náramek nosíte každý den. Jak vás těší jeho krása a jak cítíte, jak vám dodává sílu a sebedůvěru. Každý kámen je unikátní, stejně jako vaše láska. A co je nejlepší na tomto náramku? Je to osobní. Na náramku můžeme udělat změny podle vašich představ. Stačí nám napsat poznámku a my se postaráme o zbytek.
Nečekejte a objednejte si párové náramky labradorit už dnes! Najděte klid, harmonii a posílení intuice, které tyto náramky nabízejí. Ať už je to dárek pro někoho, na koho vám záleží, nebo pro sebe, náramky z labradoritu jsou dokonalou volbou pro každou příležitost. Nakupte nyní a připojte se k těm, kteří již objevili magii tohoto nádherného kamene.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: