Červený korál - červená šňůrka

- zapínání shambala 

- variabilní velikost

Skladem (1 ks)
Kód: 4174
390 Kč –25 % 290 Kč
Kategorie: NÁRAMKY
spiritbeads0861 1
390 Kč –25 %

Korál

Přátelství + Intuice + Klid

rakštírryby

 Vlastnosti:

dokáže člověka spojit s přírodou, dokáže snížit emoce a přinést vnitřní klid, pomáhá člověku pochopit sama sebe a smířit se s vlastním, vnitřním já, zvyšuje intuici a představivost, dodává člověku sílu dosáhnout cílů, které si v minulosti stanovil, chrání před pocity deprese a úzkosti, korál podporuje také přátelství, platonickou lásku a mezilidské vztahy v rámci společnosti, chrání a odstraňuje vliv stresu.

posiluje pohybový systém člověka a to zejména kosti, ze svalů dokáže odstranit nečistoty, zvyšuje sílu cév a srdce, čímž stabilizuje celý oběhový system, účinný je i při regeneraci tkání a proto zkracuje hojení ran, pomáhá s poruchami trávicího traktu, pomáhá s onemocněními úst, jícnu, žaludku i střev., zmírňuje také příznaky onemocnění ledvin a močového měchýře

Čištění a nabíjení

Korál třeba pravidelně čistit a nabíjet na to, aby si zachoval všechny své pozitivní vlastnosti. Jelikož korál pochází z oceánu, jeho čištění by mělo probíhat ve slané vodě. Stačí ho na několik minut vložit do misky se slanou vodou. Slaná voda se dá vyrobit smícháním vody z kohoutku a mořské soli.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
L Avatar autora | 9.8.2022
Překrásný náramek. Decentní. Nádherná barva. Už ho nesundám z ruky. ❤️ Jen šňůrky jsem musela trochu zastřihnout, aby mi nepřekážely. :)