Vykuřovací startovací sada - Perlorodka

- vykuřovací startovací sada obsahuje:

Perlorodka mušle

minerální kámen ametyst & citrín

svazek bílé šalvěje

dřívko palo santo

sokolí pírko

medovou svíčku

- tato sada je ideální pro začátky vykuřovaní i jako dárek 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 4363
990 Kč
Kategorie: Meditační soupravy
Položka byla vyprodána…

- Perlorodka je indiány používaná k vykuřování šalvěje, bylinných svazků a vonných dřevin. Perleť magicky zesiluje pozitivní účinky vykuřovacího obřadu. Může se použít i dekoračním účelům - šperkovnice (nabijí šperky a kameny energií) nebo na mýdlo, nebo minerální kameny 

- Palo santo - znamená ve španělštině Svaté dřevo. Staří Inkové používali pálení svatého dřeva při rituálních obřadech, věštění, komunikaci se světem duchů, šamanských obřadech k očištění prostoru, věcí i lidí. Kouř má krom magických a očistných i léčebné účely. Dřevo má příjemnou, sladce kokosovou vůni s příměsí pryskyřice. Zapálené Palo Santo očišťuje prostory od negativní energie, navozuje pocit klidu a pohody, uvolňuje napětí a přináší pocit štěstí. Díky obsahu látek s protizánětlivými a relaxačními až sedativními účinky je pálení dřívek vhodné při únavě způsobené nervovým vyčerpáním, meditaci a nespavosti. Zároveň kouř odpuzuje hmyz a působí tak jako přírodní repelent.

- Šalvěj bílá již dávno před osídlením Ameriky uctívali domorodí kalifornští indiáni šalvěj jako nejposvátnější bylinu pro její mnohé léčivé a očistné účinky. Usušená a svázaná do svazečků je provázela při různých obřadech, ceremoniích a rituálech, jedlá semena tvořila součást tradičních pokrmů, z listů a kořenů připravovali šamani posilňující odvary a léčivé čaje.Pálení sušených aromatických listů slouží k rituální očistě lidí i míst, ochraňuje před negativními energiemi, zachovává klidnou atmosféru, pomáhá při hledání správné životní cesty a podporuje komunikaci a paměť. Kouř má též dezinfekční a repelentní účinky. Vůně je jasná, kořeněná, lehce nasládlá.

- Ametyst druza - kámen meditace - Mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou, brání nositele před psychickými útoky, neboť jejich energii proměňuje v lásku. Blokuje geopatogenní zóny a negativní energii. Překonává závislosti a bloky všeho druhu. Uklidňuje a povzbuzuje mysl. Zmírňuje obavy, umožňuje zlepšit soustředění a udržet pod kontrolou vše, čemu se právě věnujete. 

- Citrin druza - Podporuje rozhodnost a umožňuje odplavit veškerý strach. To rovněž přináší radost, potěšení a lásku k sobě samému. Přináší bohatství, hojnost a prosperitu. Pomáhá najít duševní a emoční rovnováhu a otevřít mysl novým podnětům a příležitostem. Povzbuzuje intuici a jasnost myšlení a podněcuje kreativní myšlení, představivost a tvořivost.

- Medová svíčka - vyrobena na krásném místě v Boudě v Obřím dole v Peci pod sněžkou od naší kamarádky Kláry a jejich včeliček. Včelí vosk má nádhernou vůni nejen po zapálení

- Sokolí peříčko - díky kterému při vykuřování bílé šalvěje nebo dřívka palo santo dostane kouř do míst, kde je potřeba. 

 

5
1x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LH Avatar autora | 22.6.2022
Byla mi zaslána nová šalvěj, která dorazila v pořádku. Moc děkuji za milou pozornost.
3
LH Avatar autora | 29.5.2022
Všechno přišlo v pořádku ale svazek bile šalvěje byl všude po krabičce. Ze svazku nebyl svazek, ale drť. Ostatní věci v krabičce dorazily v pořádku.