Svíčka - Přátelství 300ml

- Svíčka ze 100% sojového vosku

-  vonné oleje: Broskev, med, třešně

- svíčka v sobě ukrývá překvapení v podobě strážného anděla z růženínu

- 300 ml 

- doba hoření cca 50 hod.

Skladem (1 ks)
Kód: 5696
590 Kč
Kategorie: SVÍČKY SOJOVÉ

Svíčka přátelství uvnitř skrývá překvapení, které se odhalí v průběhu hoření a to v podobě strážného anděla z minerálního kamene růženín. Z téhle svíčky mám velkou radost, jelikož jejím darováním nedáváte jen svíčku, ale i překvapení v podobě strážného andílka, kterého Váš blízký může pak nosit stále u sebe jako ochranu od Vás.

 

Růženín

Láska + Harmonie + Srdeční čakra

růženín je kámen lásky, čistí a otevírá srdce na všech úrovních, s jeho pomocí se začnete mít rádi, otevírá dveře sebelásce, hojí bolavé srdce a citová zklamání, výborně poslouží v době traumat a krizí, v existujících vztazích obnovuje důvěru a harmonii, posiluje empatii a citlivost, přivede vám do života lásku a nové vztahy, vede k odpuštění sobě samému, je nejdůležitějším kamenem pro srdeční čakru.

 

Svíčka ze 100% sójového vosku. Svíčku postavte nejlépe na podstavec ne skleněný, mimo dosah hořlavých materiálů, dětí a zvířat. Hořící svíčku nenechávejte bez dozoru. Knot je potřeba před každým použitím zkrátit nad hladinu vosku. Při prvním použití nechte vosk roztát až k okrajům v hloubce cca 1 cm. Nenechávejte svíčku hořet déle jak 4 hod.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: