Svíčka - Palo Santo 300ml

- Svíčka ze 100% sojového vosku

-  vonné oleje: Palo santo, santal, cedr, bergamot, citrus

- ve svíčce je drť z dřeva palo santo 

- 300 ml 

- doba hoření cca 50 hod.

Skladem (1 ks)
Kód: 5708
590 Kč

Svíčka Palo santo byla při navrhování svíček jasná volba, jelikož toto užásné dřívko je ve Spirit beads eshopu skoro od samého začátku a je velmi oblíbené. Kombinace dřevitých vonných olejů a nadrceného dřeva na povrchu svíčky vytvoří po zapálení neuvěřitelnou vůni, kterou si stejně jako já určitě zamilujete.

Palo Santo znamená ve španělštině Svaté dřevo. Jedná se o suché kousky vonného dřeva z posvátného jihoamerického stromu Bursera graveolens, který uctívali již prapůvodní domorodí obyvatelé Jižní Ameriky. Dá se říci, že Palo Santo je takovým jihoamerickým santalovým dřevem. Jeho využití je velmi podobné a stejně jako santalové dřevo má silný spirituální význam již tisíce let. Staří Inkové používali pálení svatého dřeva při rituálních obřadech, věštění, komunikaci se světem duchů, šamanských obřadech k očištění prostoru, věcí i lidí. Kouř má krom magických a očistných i léčebné účely. Ze dřeva se vyrábí esenciální oleje, masti, tinktury či přísady do parfémů.

Dřevo má příjemnou, sladce kokosovou vůni s příměsí pryskyřice. Zapálené Palo Santo očišťuje prostory od negativní energie, navozuje pocit klidu a pohody, uvolňuje napětí a přináší pocit štěstí. Díky obsahu látek s protizánětlivými a relaxačními až sedativními účinky je pálení dřívek vhodné při únavě způsobené nervovým vyčerpáním, meditaci a nespavosti. Zároveň kouř odpuzuje hmyz a působí tak jako přírodní repelent.

 

Svíčka ze 100% sójového vosku. Svíčku postavte nejlépe na podstavec ne skleněný, mimo dosah hořlavých materiálů, dětí a zvířat. Hořící svíčku nenechávejte bez dozoru. Knot je potřeba před každým použitím zkrátit nad hladinu vosku. Při prvním použití nechte vosk roztát až k okrajům v hloubce cca 1 cm. Nenechávejte svíčku hořet déle jak 4 hod.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 9.9.2023
To je tak nádherná vůně!!! Jsem moc spokojená. Kvalitní a krásná práce .