Svíčka - Máslový croiassant 130 ml

- Svíčka ze 100% sojového vosku

-  vonné oleje: máslo, mléko, vanilka 

- ve svíčce najdete ozdobu ve tvaru croissantu 

- obsah 130ml

- doba hoření cca 20 hod.

Skladem (2 ks)
Kód: 6732
290 Kč
Kategorie: SVÍČKY SOJOVÉ

Zahalte svůj domov do útulné a neodolatelné vůně s naší svíčkou "Máslový Croissant", jež je mistrovským dílem řemeslné výroby a dokonalou symfonií vůní. Tato luxusní svíčka ze 100% sojového vosku je ručně odlévaná v České republice a nabízí jedinečnou kombinaci vonných olejů máslo, mléko a vanilka, které ve vzduchu vytváří nezapomenutelný zážitek připomínající čerstvě upečený francouzský croissant.

Abychom zvýraznili kouzlo této aromatické zkušenosti, každá svíčka skrývá v sobě pečlivě vyrobenou ozdobu ve tvaru croissantu, která je rovněž vyrobena ze sojového vosku a dodává svíčce šarm a eleganci. Se svým obsahem 130 ml a přibližnou dobou hoření 20 hodin je tato svíčka ideální pro dlouhé večery plné klidu a pohody.

Svíčka "Máslový Croissant" je nejen dokonalým doplňkem pro každý interiér, ale také skvělým dárkem pro ty, kteří si chtějí užít teplou a pohodovou atmosféru ve svém domově. Přineste si domů kousek francouzského šarmu s naší svíčkou "Máslový Croissant" a nechte se unášet vlnami uklidňujících vůní, jež rozjasní každý váš den.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: