Svíčka - Máma 130ml

- Svíčka ze 100% sojového vosku

- vonné oleje: Vanilka, med, karamel, pačuli

- ke svíčce jsou minerální kameny Aqua aura

- obsah 130 ml 

- doba hoření cca 20 hod.

Skladem (1 ks)
Kód: 6660
290 Kč
Kategorie: SVÍČKY SOJOVÉ

Aqua Aura křišťál

Uklidňující + komunikace + sebedůvěra

 

Tento kámen vzniká „alchymistickým“ procesem, při kterém se na krystal křišťálu nanášejí vzácné kovy jako je zlato, platina, titan, kobalt aj. Výsledkem je pak krásně vypadající růžový, duhový nebo modrý krystal.

Díky spojení křišťálu a drahých kovů, disponuje extrémně silnými vibracemi a používá se pro zvýšení účinku jiných minerálů a drahých kamenů. Jak už její název napovídá, dokáže efektivně čistit, uklidňovat a léčit auru nositele.

Stimuluje a harmonizuje pátou, tedy krční čakru, a to znamená, že posiluje schopnost vyjádřit se a komunikovat. Chrání svého nositele před psychickými útoky a zlepšuje schopnost sebevyjádření. Aqua aura křišťály pomáhají vidět krásu kolem nás a podporují přirozenou radost, naději a optimismus. Zmírňují stres a napětí a z tohoto důvodu bývá často doporučována lidem, kteří mají náročnou práci.

Tento druh křišťálu aktivuje duševní energii, uvolňuje vazby na minulost a vytváří prostor pro něco nového. Prohlubuje duchovní naladění svého majitele, je vhodný jako amulet proti psychickému útoku a talismanem pro meditace.

 

Svíčka ze 100% sójového vosku. Svíčku postavte nejlépe na podstavec ne skleněný, mimo dosah hořlavých materiálů, dětí a zvířat. Hořící svíčku nenechávejte bez dozoru. Knot je potřeba před každým použitím zkrátit nad hladinu vosku. Při prvním použití nechte vosk roztát až k okrajům v hloubce cca 1 cm. Nenechávejte svíčku hořet déle jak 4 hod.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: