Přívěšek Měsíční kámen - stříbrný

- minerální kámen - měsíční kámen 

- stříbrný komponent Ag925

- velikost minerálu - 1,5 x 1 cm 

Tento přívěšek s minerálním kamenem měsíční kámen je určitě krásný kousek. Velikost minerálu 1,5 x 1 cm je ideální pro výrazný, ale stále elegantní vzhled

Skladem (1 ks)
Kód: 6795
390 Kč
Kategorie: NOVINKY

Tento přívěšek s minerálním kamenem měsíční kámen je určitě krásný kousek. Velikost minerálu 1,5 x 1 cm je ideální pro výrazný, ale stále elegantní vzhled. 

Měsíční kámen

Láska, ochrana, intuice

RakRybaKozoroh

 

Tento kámen je velmi spjat s intuicí a Měsíce, přitahuje lásku a úspěšně řeší spor mezi milenci. Podporuje vnitřní vývoj duše. Podle tradice je ochranným kamenem na cestách.

Obecně symbolizuje tradiční ženské vlastnosti jako je plodnost, jemnost a intuice – je to tedy především kámen žen, kterým je ochráncem a léčitelem. Pomáhá ženám po dobu celého těhotenství až po porod je chrání, ulevuje od bolesti a mírní časté návaly ranní nevolnosti. Upravuje rovnováhu a odstraňuje bolesti a nepravidelnosti menstruačního cyklu. Starším ženám pomáhá zvládat duševní výkyvy a stavy depresí, které obvykle doprovázejí přechod. Zároveň je i vhodnou prevencí proti nádorovým onemocněním prsou a dělohy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: