Náramek Labradorit faz. 6mm - pánský

- pánská velikost 20,5 cm 

- pokud chcete na náramku změnu stačí to napsat do poznámky

 

Skladem (2 ks)
Kód: 6300
400 Kč
Kategorie: Pánské náramky

 

Podívejte se na tento krásný pánský náramek labradorit. Není jenom stylovým a nezaměnitelným doplňkem, ale také sílou, která vám poskytne rovnováhu, harmonii a štěstí ve vašem každodenním životě.

Náš náramek labradorit je vyrobený pro moderního muže, který hledá něco víc než jen módní doplněk. Nositelé znamení rak, kozoroh, ryby, vodnář a střelec ocení jeho jedinečné vlastnosti. Labradorit je známý jako kámen štěstí, který odklání nežádoucí energie a podporuje rozvoj intuice a meditace. Chcete se cítit uvolněně a v harmonii se sebou samým? Tento náramek je pro vás.

Představte si, jak tento náramek labradorit, sedí dokonale na vašem zápěstí. Nejenže je to poutavý kousek, který dodá vašemu vzhledu okamžitou eleganci, ale také vám pomůže cítit se sebevědoměji a klidněji v každodenním životě. Náramek labradorit potlačuje strach, nejistotu a zbytky minulých zklamání. Podporuje představivost a nové nápady, posiluje víru v sebe sama a uklidňuje příliš aktivní mysl. Pomáhá také při různých zdravotních stavů jako je stres, deprese nebo nachlazení.

Využijte výhod tohoto jedinečného náramku labradorit. Objednejte si ho hned teď a začněte prožívat jeho pozitivní účinky na vaše tělo a mysl. Získejte kontrolu nad svým životem a začněte ho žít plnými doušky. Mějte štěstí vždy u sebe s náramkem labradorit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: