Aromalampa Budha - bílý

- keramická aromalampa budha 

- výška 13 cm 

- vhodné na vonné vosky a olejíčky 

- ideální jako krasná dekorace do bytu nebo ke svíčení do studia

- vršek budhy se dá sundat a díky dirkám je ideální i jako stojan na vonné tyčinky 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 6249
390 Kč
Kategorie: VYKUŘOVADLA
Položka byla vyprodána…


Zkuste si představit, jak se vaše obývací místnost promění v místo hlubokého klidu a harmonie. Představte si jemný vůni, který se pomalu šíří po místnosti, až se spojí s vašimi smysly a uvolní vás od stresu dne. To vše vám může poskytnout naše keramická aromalampa Budha.
Naše keramická aromalampa Budha je dokonalým spojením krásné dekorace a  funkčnosti. S výškou 13 cm se hodí do jakéhokoli interiéru, aniž by působila narušivě. Její unikátní design vám umožňuje používat jak vonné vosky, tak i olejíčky. A to není vše, když sundáte vršek Budhy, stane se tato nádherná lampa i stojanem na vonné tyčinky.
Díky naší aromalampe Budha můžete zcela přizpůsobit vůni své domácnosti. Kombinace tepla a vůně dokáže vytvořit příjemné a uvolňující prostředí, které vás zcela oprostí od stresu a napětí. Navíc, když je lampa zapálena, vytváří krásný světelný efekt, který dodá vašemu interiéru nádech exotiky a mystiky. Zkuste si představit, jak tento malý umělecký kousek dokáže proměnit atmosféru vašeho domova.
Nečekejte, až vám tato šance unikne mezi prsty. Přidejte tuto keramickou aromalampu Budha do svého košíku a zažijte, jak se celá vaše domácnost promění v místo klidu a relaxace.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: