Ženskost - olej Růže

Dámská velikost - 17,5

Skladem (4 ks)
Kód: VNZD
649 Kč
Kategorie: Dámské náramky

Ženskost:

Esenciální olej: Růže

Kameny: Láva, růženín, rodonit, kunzit

 

Minerální kameny: Růženín, který je známý jako kámen srdce, lásky a hlavně sebelásky, která je pro nás ženy tak důležitá. Svými růžovými tóny v nás probouzí cit něžnosti, mírnosti, přátelství a nesobecké lásky. Vždy říkám, že růženín by měla mít každá žena. Rodonit byl ve středověku povážován za kámen štěstí, radosti a lásky.Ve starém Rusku mu byla zase připisovaná magická síla. Kunzit je pak zase kamenem něhy. Také léčí bolavé srdce, přináší mír, lásku a harmonii. Čakra srdce se díky němu propojuje s čakrou temene. Pomáhá nám se vcítit do ported druhých zejména v partnerském vztahu.

 

Růže:

Královnou květin je růže,je to začátek všeho nového s překrásnou vůní, která má v sobě esenci lásky. Vůně a energie růže by měla být součástí každé ženy. Pomáhá jim s jejich sebeúctou, sebevědomím, vnitřní ženou. Esence růže v sobě navíc nese schopnost odpustění sobě i druhým. Harmonizuje vztahy mezi ženami. Tento olej vzniká parovodní destilací okvětních lístů, kterých je při výrobě spotřeba opravdu neuvěřitelné množství. Tato použitá esence je  vyrobená z jemné šípkové růže, která většinou není tak silná a je příjemná všem ženám. Podporuje ženské charisma a kouzlo. Růžová esence léčí naši duši, srdíčko a všechno ženské , abychom nejen stále dávali, ale dokázali i přijímat, dovolili se starat se i  o sebe a dělali si radosti bez výčitek .Ať jste každá svou královnou .

 

 

 

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
ŠD Avatar autora Zabalení 11.10.2019 13:39
Dobrý den, jak je prosím náramek s esenciálním olejem zabalen? Je součástí balení i popis “funkce” minerálních kamenů a vůně. A je tam také napsáno, že se má olejíček kapat přímo na náramek? V popisu náramků zde na e-shopu to myslím není a nevím, jestli by to obdarovanou napadlo. Já mám tuto informaci z vaši prezentace v Sama doma. Předem děkuji za informaci.
Odpovědět

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: