Wrap aqua aura s křišťálem

Skladem (1 ks)
Kód: WAAKD
Značka: SpiritBeads
500 Kč
Kategorie: DLE MINERÁLU

Aqua Aura křišťál

Uklidňující + komunikace + sebedůvěra

lev, vodnář, kozoroh, blíženec

 

Aqua aura vzniká „alchymistickým“ procesem, při kterém se na krystal křišťálu nanášejí vzácné kovy jako je zlato, platina, titan, kobalt aj. Výsledkem je pak krásně vypadající růžový, duhový nebo modrý krystal.

Díky spojení křišťálu a drahých kovů, disponuje extrémně silnými vibracemi a používá se pro zvýšení účinku jiných minerálů a drahých kamenů. Jak už její název napovídá, dokáže efektivně čistit, uklidňovat a léčit auru nositele.

Stimuluje a harmonizuje pátou - krční čakru a z toho plyne, že posiluje schopnost vyjádřit se a komunikovat. Chrání svého nositele před psychickými útoky a zlepšuje schopnost sebevyjádření. Aqua aura křišťály pomáhají vidět krásu kolem nás a podporují přirozenou radost, naději a optimismus. Zmírňují stres a napětí a z tohoto důvodu bývá často doporučována lidem, kteří mají náročnou práci.

Tento druh křišťálu aktivuje duševní energii, uvolňuje vazby na minulost a vytváří prostor pro něco nového. Prohlubuje duchovní naladění svého majitele, je vhodný jako amulet proti psychickému útoku a talismanem pro meditace.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: