Vonný vosk do aromalampy - Vánoční přání

- Vonné vosky do aromalampy jsou vyrobeny ze 100% sojového vosku
- obsahují směs vánočních vůní - skořice, pomeranče, mandarinky a hřebíčku, které vám přinesou tu pravou vánoční náladu do Vašeho domova
Vosky jsou ve tvaru vánočních motivů a jsou navíc zdobené mica třpytkami, které dodají Vašemu domovu ještě více kouzla Vánoc.
 
Použití: Do aromalampy vložte cca 1-2 kousky, zapalte v aromalampě čajovou svíčku a nechte vosk rozpustit. Vosk v aromalampě vonní intenzivněji než olejíček. Výhodou je, že jde z aromalapy lehce odloupnout pryč.
 
- Váha 50g - stačí cca na 10 - 12 dávek.  
Skladem (2 ks)
Kód: 6252
380 Kč
Kategorie: VOSKY DO AROMALAMPY


Představte si, jak se chladné zimní večery mění v útulný, teplo nabitý prostor s pomocí naší nové keramické aromalampy Budha a vonných vosků "Vánoční přání". Na první pohled jemně rafinovaný design lampy, který okouzlí svou jednoduchostí a elegancí. Perfektní pro ty, kteří hledají něco minimalistického, ale zároveň výjimečného.


Zapálíte-li svíčku v aromatické lampě, prostor se začne naplňovat příjemnou směsí vůní, které dokonale evokují pravou vánoční atmosféru. Skořice, mandarinky, pomeranče a hřebíček - to je kombinace, která dokonale navodí tu pravou vánoční atmosféru. Vonné vosky jsou vyrobeny ze 100% sojového vosku a jsou ve tvaru vánočních motivů s mica třpytkami, které dodají vašemu domovu ještě více kouzla Vánoc.


Představte si, jak se směs těchto vůní šíří po celém vašem domově a vytváří tak příjemné a uvolňující prostředí, které vás pohladí po duši. Už si téměř můžete představit, jak se při svitu svíčky v aromatické lampě tato směs vůní šíří vaším domovem a ozařuje jej v příjemném světle.


Nečekejte a udělejte si radost již dnes. Naše aromalampa Budha a vonné vosky "Vánoční přání" jsou skvělým dárkem pro vás i vaše blízké. Udělejte si tento rok Vánoce ještě kouzelnějšími a těšte se na relaxační večery plné příjemných vůní. Kupte si naši aromalampu s vonnými vosky ještě dnes a zažijte pravou vánoční atmosféru již dnes.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: