Vonný vosk do aromalampy - Vánoční hvězda

- Vánoční hvězda“ je naše speciální směs ze 100% sojového vosku a vonného oleje. 
- Tato směs je bohatá na aroma brusinky, pomeranče, zázvoru, hřebíčku a mandarinky
- Vánoční hvězda krabička je plna malých růčně odlévaných vánočních hvězdiček
 
 
Použití: Do aromalampy vložte cca 1-2 kousky, zapalte v aromalampě čajovou svíčku a nechte vosk rozpustit. Vosk v aromalampě vonní intenzivněji než olejíček. Výhodou je, že jde z aromalapy lehce odloupnout pryč.
 
- Váha 50g - stačí cca na 10 - 12 dávek.  
Skladem (4 ks)
Kód: 6258
380 Kč
Kategorie: VÁNOCE 2023

Představujeme vám „Vánoční hvězda“, voňavou směs, která v sobě ukrývá vůně zimních svátků a dá vašemu domovu to správně vánoční nádech.


Co odlišuje „Vánoční hvězdu“ od ostatních vonných vosků? Je to naše speciální směs, kterou tvoří 100% sojový vosk a vonný olej. Tato unikátní kombinace je bohatá na aroma brusinky, pomeranče, zázvoru, hřebíčku a mandarinky. Představte si tyto vůně, jak se mísí a vytváří dokonalou harmonii, která připomíná kouzlo vánočních svátků.


Vánoční hvězda přichází ve krabičce plné malých růčně odlévaných hvězdiček, připravených k tomu, aby rozzářily váš domov jemným světlem a naplnily ho neodolatelnou vůní. A to není vše! Vosk do aromalampy nejen voní intenzivněji než olejíček, ale také se z něj lehce odstraní, aniž by zanechal jakékoliv zbytky. Navíc, jedna krabička váží 50g, což stačí na 10 - 12 použití, což zaručuje dlouhodobou radost.


Nepromeškejte možnost přivést kouzlo Vánoc do svého domova již dnes. Vánoční hvězda je připravena rozsvítit vaši aromalampu a naplnit váš domov vůní, kterou jste vždy toužili mít. Objednejte si „Vánoční hvězdu“ ještě dnes a užijte si vánoční atmosféru na maximum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: