Vánoce nramek - Korál & perlička & pozlacené korálky

- červená šňůrka 

- varianilní velikost díky uzlíkům

- minerální korálek korál a perlička

- Korál kámen na Přátelství + Intuice + Klid

- Perlička je symbolem ženskosti

- pozlacené korálky Ag925

- krásná vánoční kartička, která náramek umocní ještě víc jako dárek 

Skladem (2 ks)
Kód: 6279
390 Kč
Kategorie: VÁNOCE 2023


Jste někdy zažili dojem, kdy jste otevřeli dárek a okamžitě věděli, že je to něco opravdu speciálního? Představte si, jak tento pocit budete moci nyní předat. Už jsme se právě blíží vánoční čas - doba ticha, klidu, ale také dávání a sdílení radosti. A my máme pro vás krásný dárek, který vystihuje všechny tyto hodnoty - Vánoční náramek korál a perlička.


Náš Vánoční náramek je mnohem víc než jen kus šperku. Je to příběh o přátelství, intuici a klidu, který je zasazen do červené šňůrky s minerálním korálkem a perličkou. Korál je známý svými léčivými vlastnostmi, které přinášejí klid a intuici. A perlička, symbol ženskosti, dodává náramku něžný a elegantní vzhled.


Kromě toho, že je náš náramek krásný, je také velmi praktický. Díky tomu, že je uzlíkový, je možné ho upravit na jakoukoliv velikost zápěstí. A co je nejlepší? Každý náramek je dodáván s krásnou vánoční kartičkou, která ho umocní ještě víc jako dárek.


Zapomeňte na obyčejné dárky, které skončí zapomenuty na dně šuplíku. Dejte vašim blízkým něco opravdu speciálního - Vánoční náramek korál a perlička. Udělejte tento rok Vánoce opravdu nezapomenutelné tím, že darujete náramek, který je nejen krásný, ale také plný významu. Klikněte na "Koupit nyní" a dodáme vám náramek přímo k vám domů, dobře zabalený a připravený k obdarování.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: