Vánoce náramek - Perlička na zelené šňůrce

- náramek je na zelené šňůrce

- má variabilní uzlíkové zapínání 

- perličky 3mm

- perlička je symbolem ženskosti 

- pozlacené 2mm korálky Ag925 stříbro

- vánoční kartička díky které je náramek ještě hezčí dárek 

Skladem (3 ks)
Kód: 6294
390 Kč
Kategorie: VÁNOCE 2023


Vážení milovníci šperků a vánoční magie, představujeme Vám jedinečný klenot, který zaujme na první pohled. Vánoční náramek perlička na zelené šňůrce je ideální pro všechny, kteří hledají ten pravý dárek pro své milované.
Tento náramek je ručně vyrobený s přírodními perličkami, které jsou symbolem ženskosti a elegance. Náramek je navíc zdobený pozlacenými korálky ze stříbra Ag925, což mu dodává luxusní vzhled. Zelená šňůrka s variabilním uzlíkovým zapínáním umožňuje nastavit délku náramku dle potřeby, což ho dělá univerzálním a pohodlným pro nošení.
Představte si, jak se tento náramek bude lesknout na zápěstí vaší milované. Jak každá perlička a korálek připomene krásu a jedinečnost jejího vlastnictví. Jak zelená šňůrka připomene svěžest a energii přírody. A k tomu všemu, náramek je doplněný o vánoční kartičku, která ho mění v dokonalý dárek pro tuto roční dobu.
Nečekejte na poslední chvíli. Objednejte si tento náramek ještě dnes a překvapte svou vyvolenou jedinečným dárkem, který jí vykouzlí úsměv na tváři. Vánoční náramek perlička na zelené šňůrce je nejen šperk, je to projev lásky a úcty vůči osobě, které ho darujete.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: