Vánoce náramek - Onyx & hematit & granát

- náramek je na černé šňůrce

 

- má variabilní uzlíkové zapínání 

- minerálky velikost 3mm

- mierály onyx, hematit, granát 

- onyx, který pomáhá v obtížných situacích

- hematit, který uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha 

- granát, který má silnou schopnost dodávat energii

- pozlacené 2mm korálky Ag925 stříbro

- vánoční kartička díky které je náramek ještě hezčí dárek 

Skladem (4 ks)
Kód: 6276
390 Kč
Kategorie: VÁNOCE 2023


Zapomeňte na klasické vánoční dárky a vytvořte tento rok něco opravdu speciálního. Představujeme vám Vánoční náramek z onyxu, hematitu a granátu - stvořený za účelem poskytnutí vícero přínosů, jak estetických, tak i duchovních.


Tento jedinečný náramek je ručně vyráběný a spojuje tři silné minerály: onyx, hematit a granát. Onyx, který vám pomáhá v obtížných situacích, hematit, který uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha, a granát, který má silnou schopnost dodávat energii. Tento náramek není pouze nádherným doplňkem, ale také mocným nástrojem pro harmonizaci života.


Jednotlivé části náramku jsou navlékané na černou šňůrku s variabilním uzlíkovým zapínáním, která umožňuje snadné přizpůsobení velikosti. 3mm velké minerály jsou doplněné 2mm pozlacenými korálky ze stříbra Ag925, které dodávají náramku luxusní vzhled. Každý náramek je dodáván s vánoční kartičkou, díky které se stává ještě hezčím dárkem.


Náramek je omezeným vydáním speciálně pro vánoční sezónu. Pokud hledáte dárek, který je stejně jedinečný jako osoba, které ho chcete darovat, neváhejte a objednejte si tento náramek ještě dnes. Dejte svým blízkým něco, co je krásné, užitečné a plné pozitivní energie. Tento Vánoční náramek z onyxu, hematitu a granátu je to pravé.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: