Vánoce náramek - Malachit & perlička

- zelená šňůrka 

- variabilní velikost díky uzlíkům 

- minerálky malachit a perlička 

- Malachit kámen na Trpělivost + harmonie + intuice + láska

- Perlička je symbolem ženskosti

- pozlacené 2mm korálky Ag925

- krásná vánoční kartička, která náramek umocní ještě víc jako dárek 

 

Skladem (2 ks)
Kód: 6270
390 Kč
Kategorie: VÁNOCE 2023


Zastavte se a nechte se okouzlit výjimečně krásným vánočním náramkem s korálem a malachitem, který v sobě spojuje sílu přírodních kamenů a zář zlatých korálek. Tento náramek není jen obyčejnou ozdobou, je to váš osobní šťastný talisman, který vás bude provázet celý rok.


Vánoční náramek s korálem a malachitem je ručně vyráběný a skládá se z pozlacených korálek Ag925 a dvou zvláštních kamenů - malachitu a perličky. Malachit je známý svou schopností přinášet trpělivost, harmonii, intuici a lásku. Perlička na druhou stranu symbolizuje ženskost a krásu. Tento náramek je nejen módním doplňkem, ale také zdrojem pozitivní energie a síly.


Představte si, jak tento náramek zdobí váš zápěstí, jak vás provází každým dnem a jak vám přináší štěstí a harmonii. Je to dokonalý dárek pro všechny, kteří si chtějí užívat vánoční atmosféru ještě více. Náramek je dodáván s krásnou vánoční kartičkou, která ho umocní ještě víc jako dárek. Velikost náramku je variabilní díky uzlíkům, takže se hodí pro každého.


Nečekejte na poslední chvíli. Tento náramek je skvělým dárkem pro všechny, které milujete, nebo pro sebe, abyste si mohli užít jeho pozitivní energii. Objednejte si ho ještě dnes a začněte vánoční sezonu s stylem a radostí!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: