Vánoce náramek - Korál & malachit

- červená šňůrka 

- varianilní velikost díky uzlíkům

- minerální korálek korál a malachit

- Malachit kámen na Trpělivost + harmonie + intuice + láska

- Korál kámen na Přátelství + Intuice + Klid

- pozlacené korálky Ag925

- krásná vánoční kartička, která náramek umocní ještě víc jako dárek 

Skladem (>5 ks)
Kód: 6267
390 Kč
Kategorie: VÁNOCE 2023


Představte si, jak byste mohli přinést štěstí a mír svým milovaným tím nejjednodušším, ale i nejkrásnějším způsobem. Představujeme Vánoční náramek korál a malachit - klenot, který je mnohem více než jen ozdobou.
Každý z nás by rád našel dárek, který není jen esteticky přitažlivý, ale také plný hlubokého významu. S červenou šňůrkou a variabilní velikostí díky uzlíkům, náš náramek se přizpůsobí každému zápěstí. Ale to, co ho dělá skutečně jedinečným, jsou dva minerální korálky - korál a malachit. Korál je známý pro svou schopnost rozvíjet přátelství, intuici a klid, zatímco malachit je kámen trpělivosti, harmonie, intuice a lásky.
Navíc, elegantní pozlacené korálky Ag925 dodávají náramku ten luxusní nádech. A co je nejlepší? Každý náramek je dodávaný s krásnou vánoční kartičkou, umocňující jeho hodnotu jako dárek. Představte si, jak náramek obklopuje zápěstí vašeho blízkého, přinášejíc mu štěstí a harmonii pro nadcházející rok.
Nenechte si ujít příležitost darovat tento jedinečný a smysluplný dárek. Vánoční náramek korál a malachit je více než jen dárek, je to znamení lásky, přátelství a harmonie. Objednejte si ho ještě dnes a připravte se na šťastné a harmonické Vánoce s vašimi blízkými.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: