Vánoce náramek - Korál & malachit & pozlacené korálky

- červená šňůrka 

- varianilní velikost díky uzlíkům

- minerální korálek korál a malachit

- Malachit kámen na Trpělivost + harmonie + intuice + láska

- Korál kámen na Přátelství + Intuice + Klid

- pozlacené korálky Ag925

- krásná vánoční kartička, která náramek umocní ještě víc jako dárek 

Skladem (>5 ks)
Kód: 6285
390 Kč
Kategorie: VÁNOCE 2023

Hledáte ten nejkrásnější, nejoriginálnější a nejvýznamovější dárek, který můžete dát své blízké pro nadcházející Vánoce? Chcete překvapit originálním a krásným klenotem, který nese v sobě hodnoty jako trpělivost, harmonie, láska, přátelství, intuice a klid? Vánoční náramek korál a malachit je vším, co hledáte!

Vánoční náramek korál a malachit není jen obyčejný šperk. Je to klenot plný významu a hodnot. Unikátní kombinace korálů a malachitu přináší nositeli klid, lásku, intuici, přátelství, trpělivost a harmonii. A to vše zabalené do červené šňůrky, symbolu lásky a odvahy, se šikovnými uzlíky pro variabilní velikost.

Každý detail náramku korál a malachit je výjimečný. Od krásných pozlacených korálků Ag925, přes významné minerální korálky, až po úchvatnou červenou šňůrku. Ale to není vše. K náramku dostanete i nádhernou vánoční kartičku, která tento dárek ještě více umocní. Můžete si tak být jisti, že tento náramek bude nejen krásným, ale také cenným a významovým dárkem.

Vánoční náramek korál a malachit je ten nejlepší dárek, který můžete letos pod stromeček položit. Udělejte radost svým blízkým, přátelům nebo sobě a pořiďte tento náramek ještě dnes!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: