Svíčka - Vánoční stromeček 300ml

- Svíčka Vánoční stromeček 

- 100% sojový vosk

- velikost - 300ml - 270 ml vosku 

- krásná designová nádoba s vyrytým motivem stromečku 

- vyrobené v ČR

- vůně: borovice, eukalyptus, cedr, santalové dřevo

- díky této vůni budete mít pocit, že jste domu přinesly opravdu živý stromek 

- svíčka má uvnitř stromeček - které obsahují mica třpytky - které o zapálení svíčky udělají krásný třpytivý vánoční povrch 

Skladem (>5 ks)
Kód: 6186
590 Kč
Kategorie: SVÍČKY VÁNOCE

Vánoční atmosféra je nezaměnitelná. A co kdybychom vám řekli, že můžete mít kousek této magie doma po celý rok? Představujeme vám jedinečnou VÁNOČNÍ SVÍČKU ve tvaru vánočního stromečku, která přenese váš domov přímo do zázračné vánoční krajiny.

Naše Vánoční svíčka je vyráběná z 100% sojového vosku a je velká 300 ml, z toho 270 ml tvoří samotný vosk. Tento výjimečný produkt je ručně vyrobený právě zde, v srdci České republiky. Ale vůně je tím, co tuto svíčku opravdu odlišuje. Představujte si, jak se váš domov naplní vůní borovice, eukalyptu, cedru a santalového dřeva. Jakmile zapálíte svíčku, budete mít pocit, že jste do svého obývacího pokoje přinesli svěže useknutý vánoční stromek.

Navíc naše Vánoční svíčka skrývá malé překvapení. Uvnitř svíčky je stromeček, který obsahuje mica třpytky. Jakmile svíčku zapálíte, třpytky začnou jemně zářit a vytvoří tak překrásný třpytivý vánoční povrch. To vše přidává k atmosféře a dělá z vašeho domova opravdový vánoční ráj.

Tak neváhejte a dopřejte si toto jedinečné vánoční zážitky. Objednejte si svou Vánoční svíčku ještě dnes a přeneste kouzlo Vánoc do svého domova. Pamatujte, že magie Vánoc nemusí trvat jen pár dní, s naší svíčkou může trvat po celý rok.

Svíčka ze 100% sójového vosku. Svíčku postavte nejlépe na podstavec ne skleněný, mimo dosah hořlavých materiálů, dětí a zvířat. Hořící svíčku nenechávejte bez dozoru. Knot je potřeba před každým použitím zkrátit nad hladinu vosku. Při prvním použití nechte vosk roztát až k okrajům v hloubce cca 1 cm. Nenechávejte svíčku hořet déle jak 2 hod.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: