Svíčka Vánoční přání -130ml

- Svíčka Vánoční přání 

- 100% sojový vosk

- velikost - 130ml - 120 ml vosku 

- vyrobené v ČR

- vůně: pomeranč, mandarinka, skořice, hřebíček, dřevo

- svíčka má uvnitř vykuřovadlo - obsahující myrhu a balzamické kadidlo - které se skvěle hodí ke všem meditacím, děkování nebo večernímu vykuřování

Skladem (>5 ks)
Kód: 6219
290 Kč
Kategorie: SVÍČKY VÁNOCE

Zapomeňte na obyčejné dárky a překvapte své blízké něčím speciálním tento rok! Představujeme Vám Vánoční svíčku "Vánoční přání", která není jen obyčejný dekorační prvek, ale přináší do vašeho domova i příjemnou vůni a atmosféru svátků.

Naše Vánoční svíčka "Vánoční přání" je ručně vyrobena v ČR s láskou a pečlivostí. Jedná se o unikátní produkt, který obsahuje 100% sojový vosk a lahodnou směs vůní - pomeranč, mandarinka, skořice, hřebíček a dřevo. Těšit se můžete na 120 ml vosku.

Ale to není vše! Tato svíčka má uvnitř vykuřovadlo s myrhou a balzamickým kadidlem. Představte si, jak se po zapálení svíčky rozléhá v místnosti jemná vůně, která vás obklopí a vytvoří dokonalou atmosféru pro večerní meditace, poděkování nebo vykuřování. Ležíte na gauči, zavřete oči a necháte se unášet na vlnách příjemných vůní do světa klidu a pohody.

Překvapte své blízké nebo udělejte radost sami sobě. Objednejte si naši Vánoční svíčku "Vánoční přání" ještě dnes a užijte si atmosféru svátků plnou klidu a pohody. Udělejte své Vánoce opravdu výjimečné!

Svíčka ze 100% sójového vosku. Svíčku postavte nejlépe na podstavec ne skleněný, mimo dosah hořlavých materiálů, dětí a zvířat. Hořící svíčku nenechávejte bez dozoru. Knot je potřeba před každým použitím zkrátit nad hladinu vosku. Při prvním použití nechte vosk roztát až k okrajům v hloubce cca 1 cm. Nenechávejte svíčku hořet déle jak 2 hod.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: