Svíčka Vánoční hvězda - krystaly - 900ml

- Svíčka Vánoční hvězda 

- 100% sojový vosk

- velikost - 900ml - 700 ml vosku 

- krásnou nádobu se zlatým designem můžete po vyhoření svíčky dále použit jako vázu nebo květináč. 

- vyrobené v ČR

- vůně: brusinka, jablko, zázvor, hřebíček mandarinka

- svíčka má uvnitř křišťálové drúzy 

Skladem (2 ks)
Kód: 6183
1 300 Kč
Kategorie: SVÍČKY VÁNOCE

Představte si, jak se směsí chutných vůní brusinek, jablek, zázvoru, hřebíčku a mandarinky rozplývají v místnosti a noří vás do hlubin vánoční atmosféry. Cestujte s námi zpět do časů nezapomenutelných a pohádkových Vánoc, které ožívají s naší novou svíčkou "Vánoční hvězda".

Svíčka Vánoční hvězda navržená s láskou a vyrobena mnou :-), tato svíčka je vyrobena z 100% sojového vosku a je dokonale naplněna 700 ml tohoto přírodního materiálu. Její jedinečný design je zdoben malými drúzy křišTálu, které Vám po vyhoření zůstanou pro štěstí a ochranu. 

Představte si, jak se vaše obyvání promění v teplý, útulný prostor plný světel a vůní, které vás vrátí zpět k nezapomenutelným okamžikům štěstí a radosti sdílené s rodinou a přáteli. Tato svíčka není jen dalším vánočním dekorem, je to zážitek, který vás obohacuje o nové vzpomínky a momenty, které si budete chtít znovu a znovu připomínat.

Svíčka ze 100% sójového vosku. Svíčku postavte nejlépe na podstavec ne skleněný, mimo dosah hořlavých materiálů, dětí a zvířat. Hořící svíčku nenechávejte bez dozoru. Knot je potřeba před každým použitím zkrátit nad hladinu vosku. Při prvním použití nechte vosk roztát až k okrajům v hloubce cca 1 cm. Nenechávejte svíčku hořet déle jak 2 hod.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: