Svíčka Vánoční hvězda - 180 ml

- Svíčka Vánoční hvězda 

- 100% sojový vosk

- velikost - 180ml - 170 ml vosku 

- vyrobené v ČR

- vůně: brusinka, jablko, zázvor, hřebíček mandarinka

- svíčka má uvnitř zlaté hvězdičky - které obsahují mica třpytky - které o zapálení svíčky udělají krásný třpytivý vánoční povrch 

Skladem (>5 ks)
Kód: 6177
390 Kč
Kategorie: SVÍČKY VÁNOCE

Představte si, jak se směsí chutných vůní brusinek, jablek, zázvoru, hřebíčku a mandarinky rozplývají v místnosti a noří vás do hlubin vánoční atmosféry. Cestujte s námi zpět do časů nezapomenutelných a pohádkových Vánoc, které ožívají s naší novou svíčkou "Vánoční hvězda".

Svíčka Vánoční hvězda navržená s láskou a vyrobena mnou :-), tato svíčka je vyrobena z 100% sojového vosku a je dokonale naplněna 170 ml tohoto přírodního materiálu. Její jedinečný design je zdoben zlatými hvězdičkami, které obsahují mica třpytky. Tyto třpytky otevřou nový rozměr krásy, když se svíčka rozžhaví, a vytváří kouzelný třpytivý povrch, který přinese do vašeho domova jiskru vánoční magie.

Představte si, jak se vaše obyvání promění v teplý, útulný prostor plný světel a vůní, které vás vrátí zpět k nezapomenutelným okamžikům štěstí a radosti sdílené s rodinou a přáteli. Tato svíčka není jen dalším vánočním dekorem, je to zážitek, který vás obohacuje o nové vzpomínky a momenty, které si budete chtít znovu a znovu připomínat.

Svíčka ze 100% sójového vosku. Svíčku postavte nejlépe na podstavec ne skleněný, mimo dosah hořlavých materiálů, dětí a zvířat. Hořící svíčku nenechávejte bez dozoru. Knot je potřeba před každým použitím zkrátit nad hladinu vosku. Při prvním použití nechte vosk roztát až k okrajům v hloubce cca 1 cm. Nenechávejte svíčku hořet déle jak 2 hod.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: