Svíčka - Vanilkový rohlíček - 180ml

- Svíčka Vanilkový rohlíček 

- 100% sojový vosk

- velikost - 180ml - 170 ml vosku 

- vyrobené v ČR

- vůně: vanilka, santalové dřevo, karamel, granátové jablko

- svíčka má uvnitř hvězdičky - které obsahují mica třpytky a po zapálení, když se rozlejí po svíčce se pak krásně třpytí

Skladem (2 ks)
Kód: 6207
390 Kč
Kategorie: SVÍČKY VÁNOCE

Představte si, že sedíte v teple domova, sněhu padá venku a vy relaxujete se sklenkou vašeho oblíbeného nápoje v ruce. Co by mohlo lépe doplnit tuto idylickou scénu než jemně vonící Vánoční svíčka s názvem "Vanilkový rohlíček"? Tato svíčka vypadá krásně, voní fantasticky a promění vaši domácnost v dokonalé útočiště pro sváteční relaxaci.

Vyráběná s láskou a péčí v České republice, tato svíčka je vyrobena ze 100% sojového vosku. Představte si jemné aroma vanilky, santalového dřeva, karamelu a granátového jablka, které se šíří vaším domovem a vytváří útulnou atmosféru.

Ale to není vše! Naše svíčka "Vanilkový rohlíček" je nejen vůně, ale také vizuální zážitek. Uvnitř svíčky jsou hvězdičky, které obsahují mica třpytky. Jakmile svíčku zapálíte a vosk s hvězdičkama se rozleje, začnou se krásně třpytit a vytvoří efekt jiskřící se zimní noci.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou vánoční záležitost! Vytvořte si dokonalou sváteční atmosféru s naší Vánoční svíčkou "Vanilkový rohlíček". Objednejte si ji hned teď a užijte si kouzelné svátky plné útulnosti, tepla a překrásné vůně. Nechte se unést sváteční atmosférou, kterou tato svíčka nabízí!

Svíčka ze 100% sójového vosku. Svíčku postavte nejlépe na podstavec ne skleněný, mimo dosah hořlavých materiálů, dětí a zvířat. Hořící svíčku nenechávejte bez dozoru. Knot je potřeba před každým použitím zkrátit nad hladinu vosku. Při prvním použití nechte vosk roztát až k okrajům v hloubce cca 1 cm. Nenechávejte svíčku hořet déle jak 2 hod.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: