Svíčka - Svařák - 180 ml

- Svíčka Svařák

- 100% sojový vosk

- velikost - 180ml - 170 ml vosku 

- vyrobené v ČR

- vůně: skořice, jablko, hnědý cukr, pomerančová kůra

- svíčka má uvnitř vykuřovadlo balzám na duši - které obsahuji kadidla a směs bylinek, které pomáhají na všechny chmury a starosi 

Skladem (>5 ks)
Kód: 6198
390 Kč
Kategorie: SVÍČKY VÁNOCE

Potřebujete přivést vánoční atmosféru do svého domova? Představujeme Vám VÁNOČNÍ SVÍČKU Svařák - nejen svíčku, ale celý zážitek, který váš předvánoční čas změní v jedinečnou událost plnou hřejivých vůní a smyslných dobrodružství.

Naše VÁNOČNÍ SVÍČKA Svařák je ručně vyráběná ze 100% sojového vosku, který je udržitelný a přátelský k životnímu prostředí. V kombinaci s důmyslnou směsí vůní skořice, jablka, hnědého cukru a pomerančové kůry vytváří naprosto autentický zážitek svařeného vína. Ale to není vše – uvnitř svíčky je skryté vykuřovadlo balzám na duši. Stačí ho zapálit a jeho bylinné složení rozptýlí ve vašem obývacím pokoji vůně, které vás zbaví veškerých starostí.

Nyní si představte, jak se po náročném dni vracíte domů a rozsvítíte si tuto svíčku. Cítíte, jak se vůně svařeného vína postupně šíří vaším domovem a proměňuje ho v útulný vánoční azyl. Vaše smysly jsou oživovány a vaše duše je hýčkána balzámem bylin, který pomáhá odplavit všechny starosti a chmury z vaší mysli. Celá scéna je nicméně skutečnější, než si myslíte.

Nenechte si ujít příležitost přivést do svého domova tento jedinečný zážitek! Objednejte si VÁNOČNÍ SVÍČKU Svařák ještě dnes a užijte si atmosféru plnou hřejivých vůní a smyslných okamžiků. Pamatujte, že svíčka je omezená edice, kterou vyrábíme pouze v ČR. Tak neváhejte a přivezte si kousek této úžasné vánoční atmosféry do svého domova.

Svíčka ze 100% sójového vosku. Svíčku postavte nejlépe na podstavec ne skleněný, mimo dosah hořlavých materiálů, dětí a zvířat. Hořící svíčku nenechávejte bez dozoru. Knot je potřeba před každým použitím zkrátit nad hladinu vosku. Při prvním použití nechte vosk roztát až k okrajům v hloubce cca 1 cm. Nenechávejte svíčku hořet déle jak 2 hod.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: