Svíčka St. Territory - Sušenka - velká 500ml

Jemně parfémované svíčky, ze 100% sójového vosku, s bavlněnými knoty a ekologickým balením z užitkového skla

- 500 ml 

- 80 hodin hoření 

- s vůní Sušenka

 
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 5430
900 Kč
Kategorie: Svíčky St. Territory
Položka byla vyprodána…

Jemně parfémované svíčky, ze 100% sójového vosku, s bavlněnými knoty a ekologickým balením z užitkového skla, nepotřebují žádné další zbytečné obaly ke své prezentaci. Sklenice s víčkem perfektně udrží parfemaci, navíc 250ml balení funguje i jako travel size (to je must-have). Ať už jedete kamkoliv, přibalíte si svoji oblíbenou svíčku pro příjemné večery s sebou nebo ji prostě někomu darujete. Skvěle funguje i jako relaxace před hodinami jógy.

K dostání jsou svíčky ve dvou velikostech, 250 ml (40 hodin hoření) a 500 ml (80 hodin hoření), s vůní pudru, fíku, sušenek a dalších. Momentálně je naší srdcovkou nová vůně London King`s rd., kterou pojmenoval módní návrhář Jan Černý. Voní po růžích a oudu. Ale nejnovější svěží a bezstarostná Lolita jí šlape těsně na paty. Tu snad brzy naskladníme.

Aby vám svíčka pěkně hořela, doporučujeme při první zapálení rozehřát celý povrch svíčky, aby se neudělal kolem knotu důlek. Potom svíčku zhasněte a před každým dalším zapálením (doba hoření už není podstatná), zkraťte knot na minimum. A ještě jedno doporučení na závěr: podle Kabaly nemáte svým dechem zhasínat plamen, takže bud jej uduste víčkem nebo kovovým dusítkem.

Veškeré informace potom najdete na stránkách www.stterritory.com. V rámci recyklace můžete vyčištěnou sklenici použít na koření, na vlastnoručně vyrobené krémy, tinktury, nebo ze sklenic můžete na zahradě pít.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: