Svíčka - Perníček - 130ml

- Svíčka Perníček 

- 100% sojový vosk

- velikost - 130 ml - 120 ml vosku 

- vyrobené v ČR

- vůně: zázvor, skořice, karamel, vanilka, hnědý cukr 

- svíčka má uvnitř perníčky z vosku, které voní stejně po perníčku jako celá svíčka 

Skladem (>5 ks)
Kód: 6228
290 Kč
Kategorie: SVÍČKY VÁNOCE

Vánoční večer. V místnosti hraje tichá vánoční hudba, světla na stromečku blikají a vy se uvelebujete na pohovce s teplým šálkem kávy v ruce. Cítíte tu správnou atmosféru, ale něco chybí. Co kdybychom vám řekli, že existuje způsob, jak přidat poslední dokonalý dotek k vaší vánoční atmosféře?

Představujeme vám naši Vánoční svíčku Perníček, ručně odlitou ze 100% sojového vosku. Svíčka je vyráběna s láskou přímo v ČR a svým designem je skvělým doplňkem pro vaši domácnost. Ale to není všechno.

Představte si, jak zapalujete naši svíčku Perníček a pomalu se začne šířit nádherná vůně zázvoru, skořice, karamelu, vanilky a hnědého cukru. V místnosti se začne šířit vůně, která vás okamžitě přenese zpět k vašim nejkrásnějším vánočním vzpomínkám. A jak svíčka hoří, uvnitř se začnou roztápět malé voskové perníčky, které voní stejně jako celá svíčka.

Neodkládejte to. Už teď si objednejte svou Vánoční svíčku Perníček a přidejte kouzlo k vaší vánoční atmosféře. Nechte se unést vůní, která vás přenese do světa pohádek a kouzel. Udělejte své Vánoce perfektní a nechte se hýčkat vůní naší svíčky Perníček. Užijte si svátky naplno, zasloužíte si to!

Svíčka ze 100% sójového vosku. Svíčku postavte nejlépe na podstavec ne skleněný, mimo dosah hořlavých materiálů, dětí a zvířat. Hořící svíčku nenechávejte bez dozoru. Knot je potřeba před každým použitím zkrátit nad hladinu vosku. Při prvním použití nechte vosk roztát až k okrajům v hloubce cca 1 cm. Nenechávejte svíčku hořet déle jak 2 hod.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: