Svíčka Jmelí - 180 ml

- Svíčka Jmelí 

- 100% sojový vosk

- velikost - 180 ml - 170 ml vosku 

- vyrobené v ČR

- vůně: jasmín, skořice, limetka, cedr, hřebíček, patchouli, santal  

- svíčka má uvnitř vykuřovadlo balzám na duši, které obsahuji kadidla a směs bylinek, které pomáhají na všechny chmury a starosti 

Skladem (2 ks)
Kód: 6234
390 Kč
Kategorie: SVÍČKY VÁNOCE

Vůně Vánoc se blíží a s ní i touha po klidu, pohodě a harmonii. Představte si, že vůně skořice, jasmínu a limetky se mísí s tóny hřebíčku, cedru, patchouli a santalu. Je to vůně naší nové Vánoční Svíčky Jmelí, 100% sojový vosk, ručně vyráběné přímo v srdci České republiky.

Naše Vánoční Svíčka Jmelí není jen obyčejná svíčka. Je to 170 ml čistého potěšení a klidu, které vás odvede od vašich starostí a znepokojení. Ale to není vše! Uvnitř svíčky najdete vykuřovadlo balzám na duši, unikátní směs bylinek a kadidla, které jsou známé svými léčivými vlastnostmi. Představte si, jak se tyto vůně šíří vaším domovem, zatímco svíčka tiše praská a vy se cítíte uvolněně a spokojeně.

Kdo by nechtěl doma vytvořit atmosféru klidu a harmonie, když venku zuří zima a stress z příprav na svátky? Naše Vánoční Svíčka Jmelí je perfektním dárkem pro sebe i pro vaše blízké. Navíc, kdo by odolal vůni jasmínu, skořice, limetky, cedru, hřebíčku, patchouli a santalu, které vytvářejí dokonalou kombinaci pro vánoční atmosféru.

Nečekejte až do poslední chvíle! Objednejte si naši Vánoční Svíčku Jmelí už dnes a zabezpečte si tak jedinečný dárek pro sebe i pro vaše blízké. Užijte si toto vánoční období s vůní, která vám přinese klid a harmonii do vašeho domova. Klikněte na odkaz níže a objednejte si svůj kousek vánoční pohody ještě dnes!

Svíčka ze 100% sójového vosku. Svíčku postavte nejlépe na podstavec ne skleněný, mimo dosah hořlavých materiálů, dětí a zvířat. Hořící svíčku nenechávejte bez dozoru. Knot je potřeba před každým použitím zkrátit nad hladinu vosku. Při prvním použití nechte vosk roztát až k okrajům v hloubce cca 1 cm. Nenechávejte svíčku hořet déle jak 2 hod.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: