Svíčka - Japa Mala 200ml

- Svíčka ze 100% sojového vosku

-  vonné oleje: Levandule, champaca, jasmín

- ve svíčce je minerál ametyst

- 200 ml 

- doba hoření cca 35 hod.

Skladem (3 ks)
Kód: 5726
490 Kč
Kategorie: SVÍČKY SOJOVÉ

Svíčka je inspirovaná Vašimi oblíbenými náhrdelníky Mala - které slouží hlavně k meditaci. Proto vůně svíčky je hodně jemná a ideální právě pro chvilky meditace. Svíčka obsahuje minerální kámen Ametyst, který je právě ideálním pomocníkem při meditacích. 

 

Ametyst

Uklidňuje + Stabilizuje + Přináší mír

Mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou, brání nositele před psychickými útoky, neboť jejich energii proměňuje v lásku. Blokuje geopatogenní zóny a negativní energii. Překonává závislosti a bloky všeho druhu. Uklidňuje a povzbuzuje mysl. Zmírňuje obavy, umožňuje zlepšit soustředění a udržet pod kontrolou vše, čemu se právě věnujete. Působí příznivě na schopnost rozhodování. Pomáhá proti nespavosti způsobené přílišnou aktivitou mysli a chrání před opakujícími se nočními můrami. Zlepšuje paměť i motivaci. Rovněž pomáhá zapamatovat si sny a správně jim porozumět. Odstraňuje strach, vztek, obavy a zlobu. Potlačuje smutek a lítost. Je jedním s nejspirituálnějších kamenů. Otevírá cestu pro rozvoj intuice a podporuje tělesné vlohy

 

Svíčka ze 100% sójového vosku. Svíčku postavte nejlépe na podstavec ne skleněný, mimo dosah hořlavých materiálů, dětí a zvířat. Hořící svíčku nenechávejte bez dozoru. Knot je potřeba před každým použitím zkrátit nad hladinu vosku. Při prvním použití nechte vosk roztát až k okrajům v hloubce cca 1 cm. Nenechávejte svíčku hořet déle jak 4 hod.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: