Selenitový talířek - Om

Selenitový talířek - Om 

- selenit je přírodní kámen, který dokáže dobít a čistit energii ostatním minerálům

- můžete na něj položit minerál, který chcete očistit a dobít energíí

nebo položit kdekoliv doma

- průměr 78 mm 

- výška 13 mm

- POZOR na vodu a vlhkost - mohl by se začít rozpouštět

Skladem (1 ks)
Kód: 2375
849 Kč
Kategorie: INTERIÉR

Selenit 

Selenit je také nazýván jako andělský kámem. Je jedním z mála minerálů, který má schopnost rychle odblokovat přetrvávající energii a odstranit negativní energii a také stabilizovat emoce. Výrazně zesiluje a harmonizuje energii jakýchkoli jiných krystalů, které jsou na něj nebo v jeho blízkosti položeny. 

Učí nás, jak co nejlépe řešit problémy a umožňuje proniknout k jádru věci. Pomáhá nám uklidnit zmatek v duši a obklopit nás láskou a klidem. Dokáže i tělu dodat velké množství energie. Skvěle chrání vaší atmosféru domova a doporučuje se selenit umístit ideálně do středu domu. Podporuje plodnost a kojící matky.

- POZOR na vodu a vlhkost - mohl by se začít rozpouštět

 

Om
Je to nejposvátnější slabika a mantra Brahmanu - všemohoucího boha v hinduismu. Brahman je Nejvyšší Já, stvořitel veškeré existence. Slabika se často zpívá buď samostatně, nebo před mantrou, což znamená podstatu konečné reality nebo vědomí. Zvuk Om je prvotní zvuk a nazývá se Shabda-Brahman (Brahman jako zvuk).
V hinduismu je Om jedním z nejdůležitějších duchovních zvuků. Vztahuje se na Atman (duše, já uvnitř) a Brahman (konečná realita, celek vesmíru, pravda, božský, nejvyšší duch, kosmické principy, poznání). Slabika se často nachází na začátku a na konci kapitol ve Védách, Upanišádách a dalších hindských textech. Je to posvátné duchovní zaklínání učiněné před a během recitace duchovních textů, během púdžu a soukromých modliteb, v ceremoniích obřadů pasáží (sanskara), jako jsou svatby, a někdy i během meditativní a duchovní činnosti, jako je například jóga

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: