Selenitový talířek - Květ života

Selenitový talířek - Květ života 

- selenit je přírodní kámen, který dokáže dobít a čistit energii ostatním minerálům

- můžete na něj položit minerál, který chcete očistit a dobít energíí

nebo položit kdekoliv doma

- průměr 78 mm 

- výška 13 mm

- POZOR na vodu a vlhkost - mohl by se začít rozpouštět

Skladem (1 ks)
Kód: 2378
849 Kč
Kategorie: INTERIÉR

Selenit 

Selenit je také nazýván jako andělský kámem. Je jedním z mála minerálů, který má schopnost rychle odblokovat přetrvávající energii a odstranit negativní energii a také stabilizovat emoce. Výrazně zesiluje a harmonizuje energii jakýchkoli jiných krystalů, které jsou na něj nebo v jeho blízkosti položeny. 

Učí nás, jak co nejlépe řešit problémy a umožňuje proniknout k jádru věci. Pomáhá nám uklidnit zmatek v duši a obklopit nás láskou a klidem. Dokáže i tělu dodat velké množství energie. Skvěle chrání vaší atmosféru domova a doporučuje se selenit umístit ideálně do středu domu. Podporuje plodnost a kojící matky.

- POZOR na vodu a vlhkost - mohl by se začít rozpouštět

 

Květ života

Květ života je po celém světě velmi dobře známým diagramem stvoření. Posvátný symbol Květu Života je jedním z nejstarších grafických symbolů zobrazovaný ve všech kulturách po celém světě, v náboženstvích či v architektuře. Skládá se z 19 překrývajících se kruhů, které vytvářejí opakující se vzorek šesti okvětních květů. Tyto tvary okvětních lístků jsou známé jako Vesica Piscis nebo Mandorla v posvátné geometrii. Šestiúhelníková geometrie květu života je vidět v mnoha krystalech, jako jsou například křemen, rubíny a smaragdy. Existuje také v ovoci, květinách, buňkách a sněhových vločkách. Je to skoro jako rámec za životem, přírodou a veškerým stvořením. O tomto symbolu bylo řečeno, že drží plán pro celý vesmír. Je spojena s energií za fyzickým světem.

Květ života je fyzické znázornění spojení, které cítíme ke všem živým věcem. 
Květ života a jeho křišťálové sítě jsou účinným způsobem, jak „umístit svou objednávku přání do vesmíru“: plně a jasně vyjádřit vaše přání a touhy ohledně současných podmínek a budoucích výsledků.

Můžete to vidět téměř jako univerzální symbol. Protože se spojuje s energií za vším a vesmírem, lze ji použít pro všechny účely. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VF Avatar autora | 31.5.2020
*****