Opál & Aqua aura & růženín - 8mm

dámská velikost 17,5 cm 

Skladem (2 ks)
Kód: 1587
400 Kč
Kategorie: DLE MINERÁLU

 

Opál

 

Ryby, rak, střelec, vodnář, štír, kozoroh

Rovnováha + Nadhled + Štěstí + láska

 

O opálu je známo, že je karmickým kamenem, který nás učí, že vše co vysíláme se nám také vrátí zpátky. Je ale také ochranným kamenem a pomáhá projevit a objevit naše skutečné já. Umožnuje nám správné pochopení naší vlastní ceny a dokáže nápomoc našim možnostem. Přináší nám do života světlo a pomáhá ke spontánnímu rozhodování a dokáže v nás povzbudit umělecké sklony.

Opál ale vždy byl spojován hlavně s láskou, touhou a vášní. Je to kámen pokušení, který zesiluje city a uvolňuje zábrany.

 

Léčebné účinky:

Posiluje vůli k životu a pomáhá při infekcích a horečkách. Pomáhá čistit krev a ledviny. Působí dobře na zrak, pomáhá s premenstruačním syndromem a při porodu.

 

 

Aqua Aura křišťál

Uklidňující + komunikace + sebedůvěra

lev, vodnář, kozoroh, blíženec

 

Aqua aura vzniká „alchymistickým“ procesem, při kterém se na krystal křišťálu nanášejí vzácné kovy jako je zlato, platina, titan, kobalt aj. Výsledkem je pak krásně vypadající růžový, duhový nebo modrý krystal.

Díky spojení křišťálu a drahých kovů, disponuje extrémně silnými vibracemi a používá se pro zvýšení účinku jiných minerálů a drahých kamenů. Jak už její název napovídá, dokáže efektivně čistit, uklidňovat a léčit auru nositele.

Stimuluje a harmonizuje pátou - krční čakru a z toho plyne, že posiluje schopnost vyjádřit se a komunikovat. Chrání svého nositele před psychickými útoky a zlepšuje schopnost sebevyjádření. Aqua aura křišťály pomáhají vidět krásu kolem nás a podporují přirozenou radost, naději a optimismus. Zmírňují stres a napětí a z tohoto důvodu bývá často doporučována lidem, kteří mají náročnou práci.

Tento druh křišťálu aktivuje duševní energii, uvolňuje vazby na minulost a vytváří prostor pro něco nového. Prohlubuje duchovní naladění svého majitele, je vhodný jako amulet proti psychickému útoku a talismanem pro meditace.

 

Růženín

Láska + Harmonie + Srdeční čakra

rakbýkváhyberan

Vlastnosti:

růženín je kámen lásky, čistí a otevírá srdce na všech úrovních, s jeho pomocí se začnete mít rádi, otevírá dveře sebelásce, hojí bolavé srdce a citová zklamání, výborně poslouží v době traumat a krizí, v existujících vztazích obnovuje důvěru a harmonii, posiluje empatii a citlivost, přivede vám do života lásku a nové vztahy, vede k odpuštění sobě samému, je nejdůležitějším kamenem pro srdeční čakru.

 

Léčivé účinky:

Posiluje srdce i oběhový systém, odstraňuje nečistoty z tělních tekutin, uzdravuje ledviny a nadledvinky, odstraňuje závratě, vyhlazuje pleť

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: