Opál & achát & měsíční kámen - fazetovaný 4 mm

dámská velikost 17,5 cm 

Pokud na náramku chcete jakoukoliv úpravu velikosti nebo vzhledu, stačí to zapsat do poznámky při objednávce

Skladem (3 ks)
Kód: 1646
Značka: SpiritBeads
610 Kč
Kategorie: NÁRAMKY

Měsíční kámen

Láska, ochrana, intuice

 

Rak, Ryba, Kozoroh

Tento kámen je velmi spjat s intuicí a Měsíce, přitahuje lásku a úspěšně řeší spor mezi milenci. Podporuje vnitřní vývoj duše. Podle tradice je ochranným kamenem na cestách.

Obecně symbolizuje tradiční ženské vlastnosti jako je plodnost, jemnost a intuice – je to tedy především kámen žen, kterým je ochráncem a léčitelem. Pomáhá ženám po dobu celého těhotenství až po porod je chrání, ulevuje od bolesti a mírní časté návaly ranní nevolnosti. Upravuje rovnováhu a odstraňuje bolesti a nepravidelnosti menstruačního cyklu. Starším ženám pomáhá zvládat duševní výkyvy a stavy depresí, které obvykle doprovázejí přechod. Zároveň je i vhodnou prevencí proti nádorovým onemocněním prsou a dělohy.

 

Achát

Ochrana + Síla + Harmonie

býk, blíženec, štír

vlastnosti:

pomáhá ke stabilizaci tělesné energie, podporuje sebedůvěru, posiluje schopnost soustředění, dodává člověku odvahu, aby byl sám k sobě upřímný, dokáže vyvolávat vzpomínky, léčí vnitřní zlobu, posiluje lásku a dodává odvahu k jejímu novému hledání, navozuje pocit bezpečí a jistoty, odstraňuje vnitřní napětí, ruší a přetváří negativní energie

léčebné účinky:

čistí lymfatický systém a slinivku břišní, léčí oči, žaludek a dělohu, pomáhá při kožních nemocech

 

Opál

Rovnováha + Nadhled + Štěstí + láska

Ryby, rak, střelec, vodnář, štír, kozoroh

 

O opálu je známo, že je karmickým kamenem, který nás učí, že vše co vysíláme se nám také vrátí zpátky. Je ale také ochranným kamenem a pomáhá projevit a objevit naše skutečné já. Umožnuje nám správné pochopení naší vlastní ceny a dokáže nápomoc našim možnostem. Přináší nám do života světlo a pomáhá ke spontánnímu rozhodování a dokáže v nás povzbudit umělecké sklony.

Opál ale vždy byl spojován hlavně s láskou, touhou a vášní. Je to kámen pokušení, který zesiluje city a uvolňuje zábrany.

 

Léčebné účinky:

Posiluje vůli k životu a pomáhá při infekcích a horečkách. Pomáhá čistit krev a ledviny. Působí dobře na zrak, pomáhá s premenstruačním syndromem a při porodu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KB Avatar autora | 11.5.2021
Jsem moc spokojena. Oceňuji zejména možnost nechat si udělat náramek na potřebnou délku.
5
BP Avatar autora | 18.4.2021
Nádherný každým coulem. Krásně fazetovaný, korálky mají úžasné barvy a lesk. Velikost 4mm je velmi elegantní, délka je také ideál pro ženské zápěstí. Jo a také skvělý výběr minerálů na podporu psychiky matek, co si připadají jako běsnící hysterky aka já. Moc děkuji za sebe i za svou rodinu????
5
ŠP Avatar autora | 1.7.2020
Krásný náramek, jemný a elegantní. Kamínky jsou malé a krásně zbroušené. Na ruce vypadá naprosto úchvatně!
5
S Avatar autora | 15.4.2020
Náramek je moc krásný a kvalitně zpracován, nečekala jsem že kameny jsou tak krásné lesklé. A navíc jsem dostala jako dárek roušku:) Tento obchod můžu jen doporučit
5
ZS Avatar autora | 2.3.2020
Krásný, něžný náramek