Odolnost, Imunita těla i duše - Citronový eucalyptus - dámský

Dámská velikost 17,5 cm

Skladem (2 ks)
Kód: OICED
Značka: SpiritBeads
649 Kč
Kategorie: Dámské náramky

Odolnost, imunita těla i duše - D

Esenciální olej: citronový eucalyptus

Kameny: Láva, křišťál, mechový achát, citrín 

 

Minerální kameny: Láva je zasvěcená k léčení a uzdravení a je kámen plný energie. Křišťál je tzv ,,kámen kamenů,, je univerzální a nejúčinnější krystal na světě. Citrín je kamenem slunce a dodává pocit plného zdraví, svěžesti, bezpečí a hřejivého tepla. Dále mechový achát je kamenem síly a svojí svěží zelení ovlivňuje především naše duševní rozpoložení. Křišťál, mechový achát a citrín jsou vybrané kameny přímo na podporu imunitního systému.

 

Citronový eucalyptus:

Svěží vůně s podtóny  citrusů- to je překrásný citronový eukalyptus Staigeriana, pocházející z ostrovů Indického oceánu. Zde se tyto speciální eukalyptovníky vysazovali s ochranou před nemocemi a pomáhali lidem s odolností proti nejrůznějším neduhům. Je to vysoký štíhlý strom s dlouhými listy, které se destilují a z nich se tento olej získává. Jako jeden z mála éterických olejů nás chrání před virovými onemocněními. Podporuje v našem těle také tzv. energii Čchi, která se zasluhuje právě o imunitu našeho těla.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VU Avatar autora | 30.9.2020
Náramek s vůni potěšil mou kamarádku Andreu, dostala ho k svátku. Náramek vyladěný, vůně léčivé - jedním slovem nádhera -). Vlasta