Náramek Vánoce - perlička & pozlacené korálky

- náramek je na béžové šňůrce

- má variabilní uzlíkové zapínání 

- perličky 3mm

- perlička je symbolem ženskosti 

- pozlacené 2mm korálky Ag925 stříbro

- vánoční kartička díky které je náramek ještě hezčí dárek 

Skladem (>5 ks)
Kód: 6273
390 Kč
Kategorie: VÁNOCE 2023


Potřebujete dokonalý dárek pro vánoční sezonu? Pak zkuste náš Vánoční náramek perlička! Tento elegantní klenot si okamžitě získá vaši pozornost svými delikátními 3mm perličkami - symbolem ženskosti.


Náš Vánoční náramek perlička je vyroben s péčí a pozorností k detailům. Jeho jemné pozlacené 2mm korálky Ag925 stříbro dodávají náramku luxusní vzhled. Ale co ho opravdu vyzdvihuje, je variabilní uzlíkové zapínání, které umožňuje, aby byl náramek pohodlně nositelný pro každou ženu, bez ohledu na její velikost zápěstí. Tento náramek neposkytuje jen klasický šarm, ale také komfort.


Představte si, jak tento náramek zdobí zápěstí vaší milované osoby, jak se jeho perličky třpytí při svitu vánočních světel. Představte si, jak se její oči rozzáří, když otevře vánoční kartičku, která tento náramek ještě více zkrášluje jako dárek. To vše můžete dosáhnout s náramkem perlička.


Nenechte si ujít příležitost udělat z těchto Vánoc nezapomenutelné. Objednejte si Vánoční náramek perlička ještě dnes a ukažte svým blízkým, jak moc vám na nich záleží. Ať už ho darujete matce, sestře, partnerce nebo přítelkyni, tento náramek je dokonalá volba pro jakoukoli důležitou ženu ve vašem životě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: