Náramek Vánoce - hvězdička perlička

- náramek je na červené šňůrce

- má variabilní uzlíkové zapínání 

- hvězdička i koralky jsou z perliček 

- pozlacené 2mm korálky Ag925 stříbro

- vánoční kartička díky které je náramek ještě hezčí dárek 

Skladem (4 ks)
Kód: 6261
390 Kč
Kategorie: VÁNOCE 2023


Vánoční hvězda na vašem zápěstí? Představujeme Vám Vánoční náramek hvězdička! Tento šarmantní kousek šperků, který je skvělým dárkem pro vaše blízké, vám přinese skvělý vzhled a zahalí vás do sváteční nálady.


Představte si, jak tento krásný náramek zdobí vaše zápěstí nebo zápěstí někoho, koho milujete. Variabilní uzlíkové zapínání umožňuje, aby náramek perfektně padl na jakoukoli velikost zápěstí. Navíc, hvězdička a korálky jsou vyrobeny z perliček, které dodávají náramku jemný a elegantní vzhled. A co je na tom nejlepší? Je to dokonalý dárek k Vánocům!


Máte představu, jak by mohl tento náramek vypadat na vašem zápěstí? Červená šňůrka, jemné perličky, pozlacené korále Ag925 stříbro - to vše z něj činí jedinečný a nádherný kousek šperku. A nemluvě o tom, jak překrásně se bude lesknout pod světlem Vánočního stromu. Navíc, díky přiložené vánoční kartičce se z něj stává ještě hezčí dárek pro vaše blízké.


Nepromeškejte příležitost udělat sebe či svým blízkým radost tímto nádherným Vánočním náramkem hvězdička. Objednejte si jej ještě dnes, aby vám dorazil včas před Vánocemi. Neváhejte, počet kousků je omezený!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: