Náramek s vločkou - červený

- velikost je nastavitelná

- vyrobeno na Bali 

Skladem (4 ks)
Kód: 3221
Značka: SpiritBeads
290 Kč

SNOWFLAKE

 

Taky jste kdysi jako malý nebo se svými dětmi chytali vločky na jazyk a na ruku a vychutnávali si tu chvilku kdy bylo vidět ten krásný tvar než se navždy proměnila v maličkou průzračnou kapku vody ?! Každá taková vločka prý váží jen miliontinu gramu. Na zem jich prý během geologického vývoje planety spadlo odhadem, jednička následována 35 nulami – to je množství sněhu těžší než celá zeměkoule. A přitom každá je originál a spatřit dvě identické prakticky není možné. 

Vločka symbolizuje v nejedné tradici a náboženstvích čistotu. Každá vločka padá jinak; některé plachtí, jiné vibrují. Bez jednotlivé vločky, jedné na druhé, by nikdy nebylo žádné laviny. Pro mne je to takový malý zázrak. No řekněte sami, nezařídila nám ta příroda kolem nás krásně? Tolik inspirace a energie v takovém málem titěrném „nic“ …

U nás doma všichni zimu a zasněžené kopce milujeme, toto vše mne inspirovalo k tomu abych pro Vás vytvořila náramek právě se sněhovou vločkou. Ty naše ale bohužel nejsou každá jiná, ale zato mají tvar který já mám ráda. Snad se budou naše SNOWFLAKES líbit i vám.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: