Náhrdelník perlička & hvězdičky

říční perlička fazetovaná 4mm

hvězdičky z perliček 

stačí napsat do poznámky pokud chcete upravu 

stříbrné zapínání  pozlacené Ag925

stříbrné pozlacené korálky 2mm

délka náhrdelníku 40 cm bez zapínání 

velikost obvodu náhrdelníku pokud chcete jinou stačí napsat také do poznámky 

Skladem (2 ks)
Kód: 6384
890 Kč
Kategorie: NOVINKY

 

Představte si zářivý náhrdelník, který je tak mimořádný, jako vy. Chcete-li zaujmout ostatní a vyniknout z davu, uvítáme vás k objevení našeho nádherného náhrdelníku "Perlička & Hvězdičky". Tento jedinečný šperk, pokrytý říčními perlami a pozlacenými hvězdičkami, přináší okouzlující dotek elegance každému, kdo ho nosí.

Náš náhrdelník "Perlička & Hvězdičky" vám dodává pocit luxusu a exkluzivity. Čtyřmilimetrové fazetované říční perličky perfektně ladí s pozlacenými hvězdičkami a stříbrnými korálky o průměru 2mm. To vše je doplněno stříbrným pozlaceným zapínáním Ag925, které dodává tomuto šperku poslední výjimečný detail.

Zvažte, jak tento náhrdelník "Perlička & Hvězdičky" upoutá každou pozornost. Když si ho připnete kolem krku a pohlédnete do zrcadla, uvidíte, jak jeho záře vylepší vaši přirozenou krásu. Navíc, tento náhrdelník není jen o vnějším vzhledu, ale také o uvědomění si vlastní jedinečnosti a sebejistoty. A nezapomeňte, u nás máte možnost upravit si délku náhrdelníku dle vašeho přání. Stačí nám to jen napsat do poznámky.

Nenechte si ujít příležitost zdobit se tímto jedinečným šperkem. Získáte nejen kousek skvělého příslušenství, ale také pocit jistoty a elegance. Kontaktujte nás ještě dnes a řekněte nám, jakou velikost přejete. Váš nový náhrdelník "Perlička & Hvězdič

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: