Meditační souprava - Pro Ženy

- Meditační suprava Křišťál obsahuje - svazek Bílé šalvěje, dřívko Palo santo, minerál křišťál geodu  

Dopřejte si chvíli klidu a očistné meditace.

- Rituální meditační souprava obsahuje minerální plátek růžového Achátu, dřívko Palo Santo a svazek bílé šalvěje s levandulí a plátky růží.

- Jednotlivé části soupravy na sebe vzájemně působí a společně umocňují pozitivní účinky rituálu.

Skladem (4 ks)
Kód: 3074
Značka: SpiritBeads
440 Kč

MEDITAČNÍ SADA – PRO ŽENY

 

Dopřejte si chvíli klidu a očistné meditace. Rituální meditační souprava obsahuje minerální plátek růžového Achátu, dřívko Palo Santo a svazek bílé šalvěje s levandulí a plátky růží. Jednotlivé části soupravy na sebe vzájemně působí a společně umocňují pozitivní účinky rituálu.

 

Zapálená Šalvěj či Palo Santo navodí pocit uvolnění, pomohou zklidnit mysl a následně přijmout energii minerálu. Achátové plátky jsou tenké řezy brazilských achátů z oblasti Rio Grande do Sul. Achát pomáhá ke stabilizaci tělesné energie, podporuje sebedůvěru, posiluje schopnost soustředění, dodává člověku odvahu, aby byl sám k sobě upřímný, dokáže vyvolávat vzpomínky, léčí vnitřní zlobu, posiluje lásku a dodává odvahu k jejímu novému hledání, navozuje pocit bezpečí a jistoty, odstraňuje vnitřní napětí, ruší a přetváří negativní energie

 

Použití: Zapálíme svazek šalvěje nebo dřívko a necháme rozhořet. Poté uhasíme plamen a uložíme doutnající předmět na nehořlavou podložku. Po ukončení rituálu doutnající svazek či dřívko dobře uhasíme.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: