Granát & rodonit & spinel - fazetovaný - 4mm

dámská velikost 17,5 cm 

Pokud na náramku chcete jakoukoliv úpravu velikosti nebo vzhledu, stačí to zapsat do poznámky při objednávce

Skladem (1 ks)
Kód: 1628
Značka: SpiritBeads
590 Kč
Kategorie: NÁRAMKY

Granát

Energie + Čakra + Rovnováha

beran, lev, štír

vlastosti:

má silnou schopnost dodávat energii, přispívá k nabrání nových sil a k jejich obnově, povzbuzuje lásku a oddanost, udržuje v rovnováze sexuální touhu, dokáže napravit citovou disharmonii, podporuje pevné vztahy a zájem o druhého, podněcuje aktivitu a posiluje pud sebezáchovy, podněcuje rozvoj rozšířeného vědomí a vzpomínky na minulé životy, pomáhá překonávat různé zákazy a tabu

 

 

Spinel

Fantazie + energie + ochrana 

Štír, střelec

 

Spinel je především kamenem fantazie. V minulosti byl nošen jako amulet, přivolávající svému majiteli pomoc v nouzi. Je to tedy také ochranný kamen, který ale také podporuje idealismus a kreativitu. Zlepšuje také duševní rovnováhu a harmonii. Pohlcuje negativní energii a odbourává tělesné i psychické blokády. Pomáhá dosahovat úspěchů a přijmout je pak s pokorou. Spinel také omlazuje a podporuje sexuální touhu a výkonnost.

 

  

Rodonit

Rovnováha + Láska

beranbýkrak

vlastnosti:   

přináší citovou rovnováhu, mírní zmatky a navozuje pocit lásky, pomáhá při hojení dlouhodobé citové bolesti a pocitu zneužití, má pozitivní vliv v případech sebepoškozování, odstraňování závislosti na jiné osobě, hojí citová zranění a pomáhá odpouštět, dokáže odradit od pomsty

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 14.5.2022
Jeden z mých nejoblíbenějších náramků ☺️ Jemný, elegantní a skvěle se kombinuje s dalšími náramky této velikosti ❤️ Nosím jej denně.
5
PM Avatar autora | 30.11.2021
Krásný, jemný a kvalitní náramek.
5
JB Avatar autora | 6.11.2021
Pořídila jsem ho sama sobě pro radost a dobře jsem udělala, je překrásný.
5
IM Avatar autora | 17.8.2021
MOc krásný. Velikostně tak akorát na úzkou ruku. Moc pěkně se celý leskne. Bude darovaný jako rádek. Myslím, že se bude moc líbit :)
5
AS Avatar autora | 2.8.2021
Nádherný, jemný, originální, krásně propracovaný. Krásné barvy. Naprostá spokojenost. Vřele doporučuji.