Esenciální olej s kuličkovým aplikátorem Balance Me

- 10 ml

- Vysoce koncentrované aromaterapeutické esenciální oleje se 100% přírodním složením s výsledky podloženými neurovědeckými testy pro duševní pohodu.
Každodenní přepnutí z práce na osobní život, nebo dokonce i z jednoho úkolu na druhý, může být náročné, když nejste soustředění.
- Věnujte pár chvil vědomému odpoutání od nechtěných myšlenek, vyčistěte si hlavu, ukliďte si v mysli a znovu se spojte sami se sebou.
- Uklidňující harmonická vůně Balance Me pomáhá uvědomit si vlastní rovnováhu a posiluje intuici.
- Je ideální pro lidi s přetíženou a stresovanou myslí - podporuje obnovu, schopnost soustředění a pročištění myšlenek.
 
 
Skladem (1 ks)
Kód: 3059
Značka: SpiritBeads
399 Kč
Kategorie: MIND & MOOD

Složení esenciálních olejů s kuličkovým aplikátorem je přizpůsobené aplikaci přímo na pokožku. Jednoduše přejeďte aplikátorem po kůži a vdechněte aroma.

Pro dosažení optimálních výsledků doporučujeme používat kuličkové esenciální oleje spolu s krátkou masáží pulzních bodů. Přejeďte kuličkovým aplikátorem po vnitřní straně zápěstí a vmasírujte olej do pulzních bodů, aby se uvolnilo konejšivé aroma.

Bezpečnost

Vysoce kvalitní esenciální oleje mají i vysokou koncentraci a jsou velmi účinné. Jejich neuvěřitelnou sílu je potřeba respektovat a zacházet s nimi opatrně.

Esenciální oleje nikdy nepijte. Pokud jste těhotná nebo kojíte, používání esenciálních olejů nejprve konzultujte se svým lékařem. Nedoporučujeme, aby esenciální oleje používaly děti nebo miminka.

Odborně namíchaná směs nejčistších esenciálních olejů Balance Me s kuličkovým aplikátorem a konejšivou vůní je připravena k okamžitému použití.

 

Klíčové ingredience

Kadidlo* a cedrové dřevo

Vůně

Zemitá dřevitá konejšivá

Zapojena oblast mozku

Precuneus, oblast spojená s pocitem harmonie a čisté mysli - v průběhu testování byla klíčová ingredience* spojena s touto oblastí v mozku.

Všechny složky

CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PARFUM, LIMONENE, LINALOOL, CITRAL, GERANIOL, CITRONELLOL, COUMARIN, EUGENOL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: