Guasha od SPIRIT BEADS

Guasha je metoda tradiční čínské medicíny praktikovaná již po dlouhá tisíciletí. 

S Guasha jsem se poprvé setkala asi před dvěma lety díky mé kamarádce. Doslova mě dostala její proměna. Ve svých 45 letech vypadala mladší, odpočatější, jako by podstoupila facelift. Prozradila mě, že začala používat Guashu. Nic víc, nic méně... Od té chvíle jsem se o tuto doslova kouzelnou destičku, která svým tvarem připomíná srdce či surfařskou finku (taková ploutvička, nezbytná část surfových prken, jak mě rád poučuje můj manžel) začala zajímat více.

 

                                                                                SB_GUASHA_01

 

Přesto ji v našich vodách považuji za novinku. Někdy prostě trvá, než do Evropy dorazí skvělé věci převážně z Asie, jako třeba jóga, která je dnes úplným mainstreamem, nemyslíte? Ale zpátky ke Guasha.  Jde o masážní rituál, díky kterému dochází k rozproudění energie a zvýšení cirkulace krve. Zbavuje pleť toxických látek, obnovuje kontury obličeje, redukuje vrásky, ucpané póry a vyhlazuje pleť. Díky technice jemných tahů přispívá k vyšší produkci kolagenu, potlačuje otoky a kruhy pod očima. Tonizuje a zbavuje pleť žilek v obličeji. Díky důležitým obličejovým bodům, které propojují orgánový systém těla, je Guasha prospěšná pro ozdravovací proces celého organismu. V neposlední řadě je to prostě velmi příjemné a svým způsobem až meditativní.

 

Kouzlo a síla metody Guasha závisí na správné technice a pravidelnosti.

Vhodné je praktikovat v kombinaci s pleťovým olejem nebo sérem. Tedy s přípravky s mastnějším základem, aby destička po pleti plynule klouzala.Guasha se používá také na masáž celého těla. Při ní zanechává na těle červené cestičky, což je známkou dobrého prokrvení a okysličení pleti. Funguje na bázi lymfodrenáže. Masíruje svaly a pomáhá uvolnit svalové uzle. Pozitivně ovlivňuje i metabolické procesy. A já mám konečně tu čest přivítat Guashu ve Spirit Beads.Ta naše originální je vyrobená z mého oblíbeného minerálu- růženínu - kamene lásky a sebelásky. Složení růženínu je z praktických i spirituálních důvodů k péči o pleť ideální.

 

 

Celá filozofie Spirit Beads spočívá v osobním přístupu, komplexnosti a zkušenosti.

Teprve až po důkladném prozkoumání a otestování produktů, výrobek nabízím Vám příznivcům značky Spirit Beads.Za Guashu jsem ochotna “strčit ruku do ohně“. Výsledky jsou evidentní, prokazatelné až zázračné. S radostí jsem ji přijala do mých oblíbených denních rituálů.Aplikuji sérum od Kláry Rott nebo olej s barbarským fíkem od Yasminky.

Tuto kombinaci mohu s čistým svědomím doporučit. Po několika měsících používání Guasha hrdinně zatočila s mými mimickými vráskami okolo očí a třeba skvěle vyhladí pleť před použitím make-upu. Přidaná hodnota Guasha u nás lpí v balení, které je striktně ekologické a přírodní. Je to takový malý dárek pro naši milou matičku Zemi a vlastně pro nás všechny.

 

Pěkný den 

Jamaila