Rudraksha

Většina z náramků je ručně vytvořena ze semínka Rudrakshi a právě díky tomu to není pouze obyčejný náramek, ale náramek s určitým významem, posláním, přáním …Tyto korálky v sobě mají po tisíce let duchovní a léčivé účinky a vytváří obrovskou pozitivní energii pro tělo, mysl a duši. Dokáží změnit karmu nositele a vedou ho přirozeně po pravé cestě za jeho účelem.

Rudraksha je přírodní semínko z věčně zeleného stromu Elaeocarpus ganitrus, který roste od úpatí Himalájí, v Nepálu a Indii až po jihovýchodní Asii.

Název rudraksha doslova znamená ,, Boží slzy,, a říká se jí také ,, slzy boha Shivy,,. Tento název vznikl podle legendy, kdy bůh Shiva jednoho dne usedl na zem a začal meditovat za 1000 šťastných a bohatých let pro lidstvo. Když dokončil meditaci začal nečekaně plakat slzy soucitu. Jakmile slzy dopadly na zem, na jejich místě začaly vyrůstat stromy, jejichž plody Rudrakshi mají božskou energii a moc přinášet do života zdraví, šťěstí a harmonii.

Hinduisté a buddhisté ctí Rudrakshu jako své posvátné semínko, které přináší mír, sílu a ochranu. Rudraksha je nošena v podobě náhrdelníků, náramků, přívěšků a je užívána k meditaci. Podle prastaré tradice, když se z Rudrakshy vyrobil náhrdelník užívaný při meditaci – jinými slovy mala – počet korálků musel být násobek 9 s optimálním počtem 108 korálků.

RUDRAKSHA

vytváří obrovskou pozitivní energii pro tělo, mysl a duši.

Dokáže změnit karmu nositele a vede ho přirozeně po pravé cestě za jeho účelem. Tím se jeho cesta stává snazší a rychlejší.

Tlumí stres a pomáhá se lépe vyrovnat se starostmi, a tak zklidňuje smysl.

Přináší jasnost, zostřuje mysl a zvyšuje sílu intuice.

Zlepšuje koncentraci a má protistárnoucí účinek.

Studie také ukazují, že muži i ženy pociťují zvýšenou výkonnost a energii už pár hodin po nošení/kontaktu s pokožkou.

Nemá žádné negativní vedlejší účinky, její působení je dokumentováno po dobu více než 3000 let.

 

4 komentáře to “Rudraksha”

 1. Dana Koudelova 18.7.2016 at 11:23 Permalink

  Prosim o radu, kdyz me náramek trochu tlačí, je mozne, ze povolí?

  • Jarmila Hromádková 10.11.2016 at 2:41 Permalink

   Dobrý den Dano, tlacit by vas nemel, takze pokud vas tlaci poslete nam ho prosim zpet nebo doneste do Korunni 41 a my vam ho zvetsime at je prijemne na ruce 🙂

 2. Klára 23.12.2016 at 16:43 Permalink

  Tak jsem k Vám poslala manžela pro náramky :-* a jsem nadšená – kdo ho nedostane pod stromeček, narozeniny to jistí :-D) . Akorát jsem se chtěla zeptat, usnadnilo by mi práci hledat náramky podle znamení, neuvažujete o této filtraci? Ale třeba je to jen můj pocit, jak jsem jich hledala více. Přeji mnoho spokojených zákazníků a vše dobré :-*

 3. Hanka 6.1.2017 at 22:30 Permalink

  Dobrý večer mohu se prosim zeptat jaky mají náramky průměr? Mám slabší zápěstí tak aby mi nepadal.Děkuji

Napsat komentář